Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja i przebudowa dróg wewnętrznych na terenie gminy Hyżne.

Zamawiający Gmina Hyżne (Hyżne, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja i przebudowa dróg wewnętrznych na terenie gminy Hyżne”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina HyżneHyżne, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 5 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA HYŻNE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582080

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

103

1.4.2.)Miejscowość

Hyżne

1.4.3.)Kod pocztowy

36-024

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

0172304564

1.4.8.)Numer faksu

0172304564

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

j.groszek@hyzne.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pzp.hyzne.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b76e201-cd6a-4320-8541-cc7d6169b686

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00635621

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00504031

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja i przebudowa dróg wewnętrznych na terenie gminy Hyżne.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 „Przebudowa drogi od "Wygonu" w kierunku Błażowej w sołectwie Nieborów” dofinansowanego ze środków Funduszu Sołeckiego dla Sołectwa Nieborów na 2024
Droga wewnętrzna zlokalizowana na dz. nr ewid. 2210/4; 2229/1; 2153/1; 2230/1; 2240/1; 2238/1; 2242/2; 2243/3; 2244/3 i 2131/1 położonych w m. Hyżne (Nieborów), gm. Hyżne, przebiega przez tereny zabudowane i rolne. Przewidziany do modernizacji odcinek drogi aktualnie posiada nawierzchnię gruntowo-tłuczniową szerokości ok. 2,5-3,0 m w złym stanie technicznym, posiada liczne deformacje i koleiny. Planuje się wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego szerokości 3,1 m. W pasie drogowym zlokalizowany jest również rów przydrożny.
Przedmiotem prowadzonych robót będzie przebudowa drogi wewnętrznej w km od 1+215 do 1+415 położonej w m. Hyżne (Sołectwo Nieborów), gm. Hyżne, mająca na celu podniesienie parametrów technicznych i eksploatacyjnych drogi.
Na odcinku drogi do przebudowy przewidziano zakres robót do wykonania, w ramach którego Zamawiający planuje otrzymać drogę o następujących parametrach: szerokość jezdni 3,1 m – konstrukcję nawierzchni przewidziano z kruszywa łamanego zgodnie z uproszczoną dokumentacją techniczną.
• „Przebudowa drogi od "Wygonu" w kierunku Błażowej w sołectwie Nieborów”
- profilowanie;
- roboty ziemne;
- korytowanie na gł. do 5 cm;
- nawierzchnie z kruszywa łamanego śr. gr. w-wy 15 cm.

Szczegółowe opisy robót przedstawiono na załączonych dokumentacjach technicznych, przedmiarach i kosztorysach ofertowych, które stanowią materiał pomocniczy.

W ramach ww. zadań Wykonawca zobowiązany jest do informowania i prowadzenia robót z zapewnieniem możliwości dojazdu Mieszkańcom posiadającym swoje domostwa wzdłuż drogi przewidzianej do przebudowy.

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-11-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Szubart Stanisław

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

815-139-30-13

4.3.3.)Ulica

Husów 418

4.3.4.)Miejscowość

Husów

4.3.5.)Kod pocztowy

37-121

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

34175,55 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00601029/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

34175,55 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Hyżne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hyżne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.