Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa i montaż instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych w budynku Sądu Rejonowego w Słupcy

Zamawiający Sąd Okręgowy w Koninie (Konin, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych w budynku Sądu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Okręgowy w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 5 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 385 795 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SĄD OKRĘGOWY W KONINIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311615057

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Energetyka 5

1.4.2.)Miejscowość

Konin

1.4.3.)Kod pocztowy

62-510

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

63 246 45 90

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sg@konin.so.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.konin.so.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b68e05a6-b7cd-4d63-8f3a-ad829f52d591

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00634767

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00439740

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa i montaż instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych w budynku Sądu Rejonowego w Słupcy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych w budynku Sądu Rejonowego w Słupcy, ul. Traugutta 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do specyfikacji.
2. Przedmiot zamówienia ma być wykonany w oparciu o dokumentację projektową oraz wizję lokalną w miejscu dostawy i montażu. W razie stwierdzenia przez Wykonawcę, że niniejsza dokumentacja zawiera błędy lub braki, winien on niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Zamawiającego.
3. Przedmiotem zamówienia objęty jest również demontaż i utylizacja jednostek klimatyzacyjnych znajdujących się w pomieszczeniach 104 i 208.
4. Zamawiający informuje, iż z uwagi na historyczne walory architektoniczne budynku Sądu Rejonowego w Słupcy przy ul. Traugutta 4 obiekt ten ujęty został w gminnej ewidencji zabytków Słupcy oraz wśród obiektów zabytkowych wymienionych w ustaleniach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a zatem podlega ochronie prawnej w oparciu o art. 7 pkt 4 Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz.U. 2022 poz. 840 t.j.). Ochrona ta obejmuje części zewnętrzne budynku.

3.9.)Główny kod CPV

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KINA INSTALACJE PATRYK PIEPRZYCKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6172053907

4.3.3.)Ulica

Warciana 41

4.3.4.)Miejscowość

Jarocin

4.3.5.)Kod pocztowy

63-200

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

246000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00522283/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

246000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331220-4Instalowanie urządzeń klimatyzacyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331220-4 (Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.