Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
129 765 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2024
Okres realizacji
do 26 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup samochodu osobowego na potrzeby ochrony środowiska i gospodarki komunalnej

Zamawiający Gmina Poraj (Poraj, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup samochodu osobowego na potrzeby ochrony środowiska i gospodarki komunalnej”, wybierając ofertę wykonawcy MW AUTO Sp. z o.o. Wartość umowy: 129 765 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PorajPoraj, Śląskieopublikowano 3 grudnia 2024
Wartość umowy
129 765 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MW AUTO Sp. z o.o. (Mikołów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 129 765,00 zł (umowę zawarto 19 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PORAJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398528

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jasna 21

1.5.2.)Miejscowość

Poraj

1.5.3.)Kod pocztowy

42-360

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugporaj.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugporaj.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/poraj

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup samochodu osobowego na potrzeby ochrony środowiska i gospodarki komunalnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-61782370-f272-4af3-8c2b-51018dd3ec81

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00629754

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00065541/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup samochodu osobowego na potrzeby ochrony środowiska i gospodarki komunalnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00583160

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GK.271.11.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby ochrony środowiska i gospodarki komunalnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

129765,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

129765,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

129765,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MW AUTO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6350002534

7.3.4)Miejscowość

Mikołów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

129765,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 129 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł317 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
143 747 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
317 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Poraj prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poraj.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 129 765 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MW AUTO Sp. z o.o. (Mikołów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.