Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
281 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1obejmująca wykonanie usług: zadanie nr 1 - wyceny nieruchomości niezabudowanych w celu zbycia, nabycia oraz innym z wyjątkiem ustalenia odszkodowania za nieruchomość (przewidywana ilość usług - 90)
    Wartość umowy
    45 000 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 700 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4obejmująca wykonanie usług: - zadanie nr 7 - wyceny nieruchomości w celu aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego (przewidywana ilość usług – 100)
    Wartość umowy
    65 000 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    43 500 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6obejmująca wykonanie usług: - zadanie nr 10 - wyceny nieruchomości z tytułu ustalenia opłaty planistycznej w tym sporządzenie opinii o braku podstaw do naliczenia renty planistycznej (przewidywana ilość usług - 20), - zadanie nr 11 - wyceny
    Wartość umowy
    67 000 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7obejmująca wykonanie usług: - zadanie nr 12 - wyceny nieruchomości z tytułu ustanowienia służebności (gruntowej, osobistej, przesyłu) oraz ustalenia wartości tej służebności (przewidywana ilość usług - 60)
    Wartość umowy
    48 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

wyceny nieruchomości w roku 2025

Zamawiający Gmina Miasta Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „wyceny nieruchomości w roku 2025”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 281 200 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 3 grudnia 2024
Łączna wartość umów
281 200 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 6 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Kancelaria Wyceny i Obsługi Nieruchomości Wojciech Deska (część 1); Pomorska Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Michał Walewski (część 2); Nieruchomości „TRICITY” Magdalena Należna (części 4, 5); Wycena Nieruchomości Maria Kosacz (części 6, 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 281 200,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675557

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-382

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargipn@gdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.um.gdynia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/umgdynia

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

wyceny nieruchomości w roku 2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-751c4bcf-bb44-4512-8e30-12bcec6620e1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00629279

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00033431/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Wycena nieruchomości na rok 2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00519901

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

58/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

56880,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

15957,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

19357,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

56680,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

32306 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

69192,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

4.5.5.)Wartość części

52520,53 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

81000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kancelaria Wyceny i Obsługi Nieruchomości Wojciech Deska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8411131311

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12700 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12700 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12700 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pomorska Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Michał Walewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7451813915

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12700 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z postanowieniami SWZ rozdz. III pkt 3.5.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na dowolnie wybraną jedną lub dwie części postępowania. Pomorska Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Michał Walewski (adres: ul. Hutnicza 6/7, 81-061 Gdynia) złożyła swoją OFERTĘ NR 1 na trzy części, na część nr 1, część nr 2 i część nr 3. Zgodnie z postanowieniami SWZ rozdz. III pkt 3.5.3. W przypadku, gdy wykonawca złoży ofertę na więcej niż dwie części, rozpatrywane będą dwie części postępowania o najniższych numerach. Mając na uwadze powyższe Zamawiający przyjął ofertę nr 1 dla części nr 1 i części nr 2, zaś odrzucił dla części nr 3.
W konsekwencji odrzucenia oferty nr 1, która była jedyną oferta złożoną na tę część postępowania, Zamawiający unieważnia postępowanie w części nr 3.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48585 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nieruchomości „TRICITY” Magdalena Należna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5851360505

7.3.4)Miejscowość

Sopot

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

43500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nieruchomości „TRICITY” Magdalena Należna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5851360505

7.3.4)Miejscowość

Sopot

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

43500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wycena Nieruchomości Maria Kosacz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792103711

7.3.4)Miejscowość

Biała Góra

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 28

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40590 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 29

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wycena Nieruchomości Maria Kosacz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792103711

7.3.4)Miejscowość

Biała Góra

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 30

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

364 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

70100000-2Usługi w zakresie obsługi nieruchom…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 281 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 70100000-2 (Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kancelaria Wyceny i Obsługi Nieruchomości Wojciech Deska (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.