Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych Nr 101815B, Nr 101837B, Nr 101851B wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, gm. Przerośl.

Zamawiający Gmina Przerośl (Przerośl, Podlaskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych Nr 101815B, Nr 101837B, Nr 101851B wraz z niezbędną…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PrzeroślPrzerośl, Podlaskie (powiat Suwalski →)opublikowano 3 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZEROŚL

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790670912

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 2

1.4.2.)Miejscowość

Przerośl

1.4.3.)Kod pocztowy

16-427

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.7.)Numer telefonu

87 5691019

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@przerosl.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przerosl.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c4c08ecc-e769-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00629196

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-12-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00305895

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych Nr 101815B, Nr 101837B, Nr 101851B wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, gm. Przerośl.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych Nr 101815B i Nr 101837B wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, Gmina Przerośl

3.8.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2024-06-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8470000421

4.3.3.)Ulica

Konstytucji 3 Maja 1A

4.3.4.)Miejscowość

Gołdap

4.3.5.)Kod pocztowy

19-500

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

4112985,93 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2024/BZP 00373071/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-11-28

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Ze względu na okoliczności, których strony nie wiedziały przed dniem przystąpienia do realizacji umowy.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana terminu wykonania umowy.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

0

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 042 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
809 835 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 042 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przerośl prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przerośl.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.