Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
270 000 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2024
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 270 000 zł – 549 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa budynku szkoły wraz z rozbudową o schody i pochylnię dla osób niepełnosprawnych i zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku szkoły na klub dziecięcy

Zamawiający Gmina Szczawin Kościelny (Szczawin Kościelny, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa budynku szkoły wraz z rozbudową o schody i pochylnię dla osób…”, wybierając ofertę wykonawcy Piotr Dolecki Firma Remontowo-budowlana. Wartość umowy: 270 000 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
270 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Piotr Dolecki Firma Remontowo-budowlana (Żychlin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 270 000,00 zł (umowę zawarto 28 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 270 000,00 zł do 549 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szczawin Kościelny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 10

1.5.2.)Miejscowość

Szczawin Kościelny

1.5.3.)Kod pocztowy

09-550

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szczawin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczawin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8de2048c-7698-42c2-b314-bd90e7a222bf

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa budynku szkoły wraz z rozbudową o schody i pochylnię dla osób niepełnosprawnych i zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku szkoły na klub dziecięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8de2048c-7698-42c2-b314-bd90e7a222bf

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00627312

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00004741/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Przebudowa budynku szkoły wraz z rozbudową o schody i pochylnię dla osób niepełnosprawnych i zmianą sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku szkoły na klub dziecięcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGPiR.271.8.2024.ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje adaptację i dostosowanie pomieszczeń znajdujących się w budynku Zespołu Placówek Oświatowych w Szczawinie Kościelnym na potrzeby opiekuna dziennego. Adaptacja będzie polegała na przebudowie istniejących dwóch sal z przeznaczeniem na salę pobytu dziennego, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz szatnie.
Zaadaptowane będą pomieszczenia znajdujące się na parterze. W pomieszczeniach przeznaczonych na potrzeby dziennego opiekuna powstanie jedna sala pobytu dziennego o powierzchni 32,66 m ², łazienka o pow. 7,60 m², pomieszczenie pomocnicze o pow. 4,67 m², szatnia o pow. 3,34 m² oraz korytarz o pow. 19,26 m². Przy wejściu do budynku zaprojektowano podjazd.
W ramach inwestycji przewidziano roboty budowlane:

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

270000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

549500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

270000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Dolecki Firma Remontowo-budowlana

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752386431

7.3.4)Miejscowość

Żychlin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

270000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szczawin Kościelny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczawin Kościelny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 270 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Piotr Dolecki Firma Remontowo-budowlana (Żychlin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.