Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
349 857 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Artykuły spożywcze - różne
    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ,,GROSZEK" JUSTYNA TKACZYK· RADZANÓW
    Wartość umowy
    190 675 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Pieczywo
    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ,,GROSZEK" JUSTYNA TKACZYK· RADZANÓW
    Wartość umowy
    48 017 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Warzywa i owoce + mrożonki
    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ,,GROSZEK" JUSTYNA TKACZYK· RADZANÓW
    Wartość umowy
    79 960 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Mięso i wędliny
    SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ,,GROSZEK" JUSTYNA TKACZYK· RADZANÓW
    Wartość umowy
    31 206 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Czas reakcji na reklamacje towaru20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie (Rogolin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych dla Publicznej Szkoły Podstawowej im.…”, wybierając ofertę wykonawcy SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ,,GROSZEK" JUSTYNA TKACZYK. Łączna wartość umów: 349 857 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
349 857 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 listopada 2024

    Termin ofert: 25 listopada 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ,,GROSZEK" JUSTYNA TKACZYK za łącznie 349 857,13 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail