Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
795 388 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Oznaczanie lekowrażliwości drobnoustrojów metodą dyfuzyjno-krążkową i metodą mikrorozcieńczeń (MIC). Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 1
    Wartość umowy
    46 159 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Podłoża do hodowli drobnoustrojów - płynne oraz na płytkach wraz ze szczepami wzorcowymi do kontroli jakości . Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 2
    Wartość umowy
    118 707 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Odczynniki i testy lateksowe. Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 3
    Wartość umowy
    37 844 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Szybki test membranowy immunoenzymatyczny do jednoczesnego wykrywania antygenu dehydrogenazy glutaminianowej oraz toksyny A i B Clostridium Difficile w próbkach kału. Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-ceno
    Wartość umowy
    9450 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Sprzęt jednorazowy laboratoryjny i podłoża transportowe. Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 5
    Wartość umowy
    3671 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Testy do badań molekularnych w systemie zamkniętym kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego analizatorem do badań molekularnych Firmy Biofire FilmArray . Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał.
    Wartość umowy
    281 167 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dzierżawa aparatu do identyfikacji oraz oceny lekowrażliwości drobnoustrojów oraz aparatu do inkubacji posiewów krwi wraz podłożami i materiałami eksploatacyjnymi . Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowy
    Wartość umowy
    298 390 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena100%Cena60%Parametry techniczno-funkcjonalne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów do badań bakteriologicznych wraz z dzierżawą urządzeń

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Imienia Doktora Kazimierza Hołogi (Nowy Tomyśl, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów do badań bakteriologicznych wraz z dzierżawą urządzeń”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 795 388 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
795 388 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 września 2024

    Termin ofert: 20 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    29 listopada 2024

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Argenta Sp. z o.o. (części 1, 2, 3); P.P.H.U Bor-Pol Mariusz Borkowski (część 4); BioMaxima S.A. (część 5); bioMérieux Polska Spółka z o. o. (część 6) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 795 388,04 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IMIENIA DOKTORA KAZIMIERZA HOŁOGI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 639820004

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Poznańska 30

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Tomyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

64-300

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

614427314

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpital-nowytomysl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpital-nowytomysl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/974711

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów do badań bakteriologicznych wraz z dzierżawą urządzeń

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-52e6c5cc-2490-4396-a19a-eab17e7d5417

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00624018

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00096251/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Odczynniki do badań bakteriologicznych z dzierżawą aparatów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00487176

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ_NT.DZP.241.09.24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

912850,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1. Oznaczanie lekowrażliwości drobnoustrojów metodą dyfuzyjno-krążkową i metodą mikrorozcieńczeń (MIC). Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

33124131-2 - Paski odczynnikowe

4.5.5.)Wartość części

50311,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2. Podłoża  do hodowli drobnoustrojów  - płynne  oraz    na  płytkach   wraz  ze  szczepami  wzorcowymi do  kontroli jakości . Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 2

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

163708,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3. Odczynniki i testy lateksowe. Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 3

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

42236,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4. Szybki test membranowy immunoenzymatyczny do jednoczesnego wykrywania antygenu dehydrogenazy glutaminianowej oraz toksyny A i B Clostridium Difficile w próbkach kału. Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 4

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

10500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5. Sprzęt jednorazowy laboratoryjny i podłoża transportowe. Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 5

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

5492,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6. Testy do badań molekularnych w systemie zamkniętym kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego analizatorem do badań molekularnych Firmy Biofire FilmArray . Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 6

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

4.5.5.)Wartość części

310320,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 7. Dzierżawa aparatu do identyfikacji oraz oceny lekowrażliwości drobnoustrojów oraz aparatu do inkubacji posiewów krwi wraz podłożami i materiałami eksploatacyjnymi . Szczegółowy opis oraz ilości określone są w Formularzu asortymentowo-cenowym Zał. 1A dla Pakietu nr 2. Parametry analizatorów określone są w załącznikach do pakietu nr 7.

4.5.3.)Główny kod CPV

33694000-1 - Czynniki diagnostyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33698100-0 - Kultury mikrobiologiczne

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

330282,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46159,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46159,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46159,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

ul. Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46159,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118707,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144259,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118707,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

ul. Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118707,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37844,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37844,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37844,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

ul. Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37844,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9450,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U Bor-Pol Mariusz Borkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6310206880

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 6

7.3.4)Miejscowość

Sośnicowice

7.3.5)Kod pocztowy

44-153

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3670,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5268,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3670,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BioMaxima S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462360625

7.3.3)Ulica

ul. Vetterów 5

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-277

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3670,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

281167,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

281167,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

281167,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

bioMérieux Polska Spółka z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270203342

7.3.3)Ulica

ul. Generała Józefa Zajączka 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-518

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

281167,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

298389,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

298389,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

298389,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271055984

7.3.3)Ulica

ul. Osmańska 14

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-823

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

298389,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 34

Informacje dodatkowe

Wartość zawartych umów podana bez prawa opcji. Zamawiający zastrzegł możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nie przekraczającym 20% zamówienia podstawowego oraz wydłużenie czasu obowiązywania umowy o 6 miesięcy. W przypadku skorzystania z opcji wartość umowy wzrośnie:
Pakiet nr 1 o kwotę 9 231,84 zł , co daje łączną wartość umowy 55 391,04 zł brutto
Pakiet nr 2 o kwotę 23 741,42 zł , co daje łączną wartość umowy 142 448,54 zł brutto
Pakiet nr 3 o kwotę 7 568,89 zł , co daje łączną wartość umowy 45 413,32 zł brutto
Pakiet nr 4 o kwotę 1 890,00 zł , co daje łączną wartość umowy 11 340,00 zł brutto
Pakiet nr 5 o kwotę 734,12 zł , co daje łączną wartość umowy 4 404,74 zł brutto
Pakiet nr 6 o kwotę 56 233,41 zł , co daje łączną wartość umowy 337 400,48 zł brutto
Pakiet nr 7 o kwotę 59 677,92 zł , co daje łączną wartość umowy 358 067,52 zł brutto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Imienia Doktora Kazimierza Hołogi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Tomyśl.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 795 388 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33694000-1 (Czynniki diagnostyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Argenta Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.