Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 540 zł
Umowa zawarta
26 listopada 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 199 540 zł – 1 225 816 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Prace konserwatorskie przy ruinach zamku w Raciążku” (realizowane w systemie: zaprojektuj i wybuduj).

Zamawiający Gmina Raciążek (Raciążek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „„Prace konserwatorskie przy ruinach zamku w Raciążku” (realizowane w systemie:…”, wybierając ofertę wykonawcy ATTICA Konserwacja zabytków Łukasz Kryś. Wartość umowy: 199 540 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina RaciążekRaciążek, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 27 listopada 2024
Wartość umowy
199 540 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ATTICA Konserwacja zabytków Łukasz Kryś (Toruń), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 540,00 zł (umowę zawarto 26 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 199 540,00 zł do 1 225 816,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail