Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
830 742 zł
Umowa zawarta
20 listopada 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 823 681 zł – 830 742 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 0,9% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia20%Termin realizacji pojedynczego zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie, dostawa i odbiór tablic rejestracyjnych

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie, dostawa i odbiór tablic rejestracyjnych”, wybierając ofertę wykonawcy TABLA sp. z o.o. Wartość umowy: 830 742 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 25 listopada 2024
Wartość umowy
830 742 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 października 2024

    Termin ofert: 28 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 listopada 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TABLA sp. z o.o. (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 830 742,00 zł (umowę zawarto 20 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 823 681,00 zł do 830 742,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail