ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA ART. SPOŻYWCZYCH DLA UCZESTNIKÓW DZIENNEGO DOMU POMOCY DLA SENIORÓW W NISKU

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej w Nisku (Nisko, Podkarpackie) prowadził postępowanie „ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA ART. SPOŻYWCZYCH DLA UCZESTNIKÓW DZIENNEGO DOMU POMOCY DLA…”. Termin składania ofert minął 5 grudnia 2024, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w NiskuNisko, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 25 listopada 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
5 grudnia 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%status PES40%

Przebieg postępowania

11 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, status PES 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA ART. SPOŻYWCZYCH DLA UCZESTNIKÓW DZIENNEGO DOMU POMOCY DLA SENIORÓW W NISKU.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail