Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 900 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2024
Okres realizacji
do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 159 900 zł – 418 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Utworzenie dworca na potrzeby podróżujących wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem” (2)

Zamawiający Gmina Miasta Dębica (Dębica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Utworzenie dworca na…”, wybierając ofertę wykonawcy SOWA PROJEKT GABRIEL SOWA. Wartość umowy: 159 900 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta DębicaDębica, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 25 listopada 2024
Wartość umowy
159 900 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOWA PROJEKT GABRIEL SOWA (Dębica).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 159 900,00 zł (umowę zawarto 19 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 159 900,00 zł do 418 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Dębica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000524648

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ratuszowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Dębica

1.5.3.)Kod pocztowy

39-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umdebica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://debica.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_debica

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.
„Utworzenie dworca na potrzeby podróżujących wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem” (2)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97146ecb-10a6-4e71-aa4c-fc2eb53f3c60

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00613691

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00017195/20/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.58 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Utworzenie dworca na potrzeby podróżujących wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00526967

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.50.2024.PB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

564939,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot niniejszego zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Utworzenie dworca na potrzeby podróżujących wraz z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem” (2)
Przedmiotem zamówienia jest:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej utworzenia dworca polegającej na przebudowie, rozbudowie i nadbudowie istniejącego budynku parterowego na potrzeby podróżujących wraz
z rozbudową istniejącego parkingu zlokalizowanego na działce nr ewid. 742/72 obr. 1 miasta Dębica oraz rozbudową i budową niezbędnej infrastruktury towarzyszącej.
Zakres zamówienia:
1) Wykonanie projektu zagospodarowania działki 5 egz.
2) Wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego - 5 egz.
3) Wykonanie projektu technicznego - 3 egz.
4) Wykonanie inwentaryzacji dendrologicznej - 2 egz.
5) Wykonanie operatu dendrologicznego - 2 egz.
6) Wykonanie projektu ochrony zieleni - 2 egz.
7) Wykonanie przedmiaru robót - 2 egz.
8) Wykonanie kosztorysu inwestorskiego - 2 egz.
9) Wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - 2 egz.
10) Sprawowanie nadzoru autorskiego nad przedsięwzięciem w czasie robót budowlanych oraz w okresie rękojmi za wady dla robót budowlanych realizowanych.
Pełny Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Sekcji B – Opis Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

159900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

418200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

159900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SOWA PROJEKT GABRIEL SOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8181284027

7.3.3)Ulica

ul. Prof. Gawrysia 6

7.3.4)Miejscowość

Dębica

7.3.5)Kod pocztowy

39-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

159900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
200 000 zł
Próbka: 113 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
100 000 zł341 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
241 600 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
100 000 zł
Mediana
200 000 zł
Górny kwartyl
341 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Dębica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 159 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SOWA PROJEKT GABRIEL SOWA (Dębica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.