Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
78 720 zł
Umowa zawarta
20 listopada 2024
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Potencjał kadrowy20%Czas zatrzymania dźwigu/platformy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa platformy i dźwigów osobowych zlokalizowanych w budynkach objętych zarządem ZZK we Wrocławiu.

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa platformy i dźwigów osobowych zlokalizowanych w budynkach objętych zarządem ZZK…”, wybierając ofertę wykonawcy Lift-System s.c. Dariusz Tarka, Anna Tarka. Wartość umowy: 78 720 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 22 listopada 2024
Wartość umowy
78 720 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Lift-System s.c. Dariusz Tarka, Anna Tarka (Wilkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 78 720,00 zł (umowę zawarto 20 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail