Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
210 450 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2024
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowego, nieużytkowanego pojazdu typu Minibus, z przeznaczeniem do przewozu 9 osób dla potrzeb funkcjonowania Dolnośląskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Zamawiający Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu (Wałbrzych, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowego, nieużytkowanego pojazdu typu Minibus, z przeznaczeniem do…”, wybierając ofertę wykonawcy AUTOCOMPOL S.A. Wartość umowy: 210 450 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
210 450 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTOCOMPOL S.A (Poznań), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 210 450,00 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020733738

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strzegomska 20

1.5.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.5.3.)Kod pocztowy

58-308

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

74 842 61 28

1.5.8.)Numer faksu

74 842 61 28

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat-walbrzychmow@edu.dolnyslask.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mowwalbrzych.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a9f3004-1bc2-46d9-86ee-4670c4d9be35

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego, nieużytkowanego pojazdu typu Minibus, z przeznaczeniem do przewozu 9 osób dla potrzeb funkcjonowania Dolnośląskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a9f3004-1bc2-46d9-86ee-4670c4d9be35

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00609688

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00590404

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/3/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

162601,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego , nieużytkowanego pojazdu typu Minibus, z przeznaczeniem do przewozu 9 osób dla potrzeb funkcjonowania Dolnośląskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu.
2. Wymagania ogólne dla pojazdu:
• Pojazd fabrycznie nowy (rok produkcji: 2024);
• Typ pojazdu: Minibus osobowy (wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdu: kategoria prawa jazdy B)
• Ilość miejsc siedzących: fabrycznie przystosowany do przewozu 9 osób (8 pasażerów + kierowca, w układzie 3 rzędy siedzeń po 3 miejsca);
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

210450 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

210450 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

210450 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTOCOMPOL S.A

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7781000799

7.3.3)Ulica

Kazimierza Wilkiego 1

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-863

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

210450 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34115200-8Pojazdy silnikowe do transportu mni…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
175 000 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
162 073 zł196 076 zł
Rozstęp międzykwartylowy
34 003 zł
Źródło próbki
CPV 34115200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
162 073 zł
Mediana
175 000 zł
Górny kwartyl
196 076 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 210 450 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34115200-8 (Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AUTOCOMPOL S.A (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.