Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
976 362 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2024
Okres realizacji
do 20 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 976 362 zł – 2 127 625 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na roboty budowalne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słubice ( ul. Łąkowa)”

Zamawiający Gmina Słubice (Słubice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słubice ( ul. Łąkowa)”, wybierając ofertę wykonawcy HYDROPOL Sp. z o.o. Wartość umowy: 976 362 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina SłubiceSłubice, Mazowieckieopublikowano 20 listopada 2024
Wartość umowy
976 362 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HYDROPOL Sp. z o.o. (Gostynin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 976 361,70 zł (umowę zawarto 5 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 976 361,70 zł do 2 127 625,22 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SŁUBICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015968

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Płocka 32

1.5.2.)Miejscowość

Słubice

1.5.3.)Kod pocztowy

09-533

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

242778930

1.5.8.)Numer faksu

242778949

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@slubice.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ugslubice.bip.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f80f27c-9b79-483d-885c-3389939a4d7e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słubice
( ul. Łąkowa)”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f80f27c-9b79-483d-885c-3389939a4d7e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00604053

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00037200/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słubice ( ul. Łąkowa)”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00483266

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PP.ZP.271.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1103823,13 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słubice ( ul. Łąkowa) o długości 790,50 mb. Zadanie obejmuje

a) sieć kanalizacji sanitarnej z rur PVC-U SN8 SDR34 fi 200 mm długości 701,2 mb, b) sieć kanalizacji sanitarnej z rur PVC-U SN8 SDR34 fi 160 mm długości 33,20 mb c) sieć kanalizacji sanitarnej z rur PE100 SDR17 fi 160 mm długości 56,1 mb d) podsypka piaskowa gr. 15 cm, zasypanie rur piaskiem i nadsypka z piasku gr. 30 cm, e) studnie rewizyjne i studnia rozprężna z kręgów betonowych fi 1200 mm- szt. 18 ( w tym przepadowe – szt. 2 i z kominami- szt. 8) , f) studzienki inspekcyjne TEGRA 600 mmm z teleskopowym adapterem do włazów – szt. 2, g) przepompownia ścieków: zbiornik z polimerobetonu DN 1600 z wyposażeniem ( PS) – szt. 1 h) próba wodna szczelności rurociągu, i) rura ochronna dzielona PS110 na kablach telef. – szt. 3, j) wymiana gruntu rodzimego z wywozem na odległość 5 km. Na piasek do zasypania wykopu Szczegółowy zakres robót zawierają dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta jest załącznikiem do swz i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Załączony do SWZ przedmiar robót jest elementem informacyjnym i pomocniczym do wyceny przedmiotu zamówienia. Wykonawca ma obowiązek wykonać także prace nie ujęte w przedmiarze robót, a niezbędne do wykonania kompletnego dzieła budowlanego, które można było przewidzieć na podstawie dostarczonej dokumentacji projektowej. W przypadku rozbieżności w dokumentacji, w tym rozbieżności pomiędzy opisem przedmiotu zamówienia, Projektem budowlanym, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - rozbieżności będą rozstrzygane przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

976361,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2127625,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

976361,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HYDROPOL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9710314787

7.3.3)Ulica

ul. Targowa 10B

7.3.4)Miejscowość

Gostynin

7.3.5)Kod pocztowy

09-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

976361,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-20

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słubice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słubice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 976 362 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HYDROPOL Sp. z o.o. (Gostynin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.