Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
524 472 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2024
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 524 472 zł – 1 153 617 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sprzedaż i dostawa 13 sztuk fabrycznie nowych serwerów do 12 lokalizacji OHP

Zamawiający Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sprzedaż i dostawa 13 sztuk fabrycznie nowych serwerów do 12 lokalizacji OHP”, wybierając ofertę wykonawcy AT4DATA Arkadiusz Lewicki. Wartość umowy: 524 472 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Komenda Główna Ochotniczych Hufców PracyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 listopada 2024
Wartość umowy
524 472 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AT4DATA Arkadiusz Lewicki (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 524 472,00 zł (umowę zawarto 18 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 524 472,00 zł do 1 153 617,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 007001280

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tamka 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-349

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225784701

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp.kgohp@ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ohp.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46b82b0b-1f0f-4dd5-9d1f-25886a94423b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sprzedaż i dostawa 13 sztuk fabrycznie nowych serwerów do 12 lokalizacji OHP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-46b82b0b-1f0f-4dd5-9d1f-25886a94423b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00603040

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00255052/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup serwerów dla jednostek organizacyjnych OHP

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00556350

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

10/B/KGOHP/2024/ZIT

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa 13 sztuk fabrycznie nowych serwerów do 12 lokalizacji OHP, o minimalnych wymaganiach, parametrach technicznych i właściwościach funkcjonalnych wyszczególnionych w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ celem modernizacji infrastruktury serwerowej w OHP

4.5.3.)Główny kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

524472,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1153617,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

524472,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AT4DATA Arkadiusz Lewicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132473090

7.3.3)Ulica

Ostrobramska 75C/5.10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-175

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

524472,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48822000-6Serwery komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
625 201 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
219 203 zł1 458 126 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 238 923 zł
Źródło próbki
CPV 48822000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
219 203 zł
Mediana
625 201 zł
Górny kwartyl
1 458 126 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 524 472 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48822000-6 (Serwery komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AT4DATA Arkadiusz Lewicki (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.