Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 090 992 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2024
Okres realizacji
do 30 maja 2025
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 1 090 992 zł – 4 697 767 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

Zamawiający Gmina Grodzisko Dolne (Grodzisko Dolne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj…”, wybierając ofertę wykonawcy DROSEKO Krzysztof Wojtuń. Wartość umowy: 1 090 992 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Grodzisko DolneGrodzisko Dolne, Podkarpackie (powiat Leżajski →)opublikowano 19 listopada 2024
Wartość umowy
1 090 992 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROSEKO Krzysztof Wojtuń (Gniewczyna Łańcucka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 090 991,55 zł (umowę zawarto 19 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 1 090 991,55 zł do 4 697 766,68 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 maja 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grodzisko Dolne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581710

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grodzisko Dolne 125a

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisko Dolne

1.5.3.)Kod pocztowy

37-306

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 172428265

1.5.8.)Numer faksu

+48 172436038

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@grodziskodolne.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodziskodolne.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://grodziskodolne.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-076e8153-6afe-4c9d-87dc-49ca821e5348

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00602008

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00338965/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza - Chodaczów - Laszczyny w km 2+819 - 3+197 w trybie zaprojektuj i wybuduj

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

PROW 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00523749

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.13.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1017000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi powiatowej nr 1274R Tryńcza- Chodaczów - Laszczyny w trybie zaprojektuj - wybuduj

4.5.3.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów

71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1090991,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4697766,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1090991,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROSEKO Krzysztof Wojtuń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7941834959

7.3.3)Ulica

Gniewczyna Łańcucka 94

7.3.4)Miejscowość

Gniewczyna Łańcucka

7.3.5)Kod pocztowy

37-203

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1090991,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-05-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
372 043 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
180 482 zł2 032 172 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 851 691 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
180 482 zł
Mediana
372 043 zł
Górny kwartyl
2 032 172 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodzisko Dolne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisko Dolne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 090 992 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DROSEKO Krzysztof Wojtuń (Gniewczyna Łańcucka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.