Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
850 616 zł
Umowa zawarta
21 października 2024
Okres realizacji
do 20 listopada 2036
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 850 616 zł – 867 976 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin na uruchomienie transzy kredytu od dnia złożenia wniosku przez Zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Dźwierzuty”

Zamawiający Gmina Dźwierzuty (Dźwierzuty, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Dźwierzuty””, wybierając ofertę wykonawcy Bank Gospodarstwa Krajowego. Wartość umowy: 850 616 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina DźwierzutyDźwierzuty, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 18 listopada 2024
Wartość umowy
850 616 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 sierpnia 2024

    Termin ofert: 5 września 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 listopada 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bank Gospodarstwa Krajowego (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 850 615,89 zł (umowę zawarto 21 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 850 615,89 zł do 867 975,63 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2036 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail