Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Trodat Polska Sp. z. o.o.· Warszawaśrednia firma
Wartość umowy
250 000 zł
Umowa zawarta
15 listopada 2024
Okres realizacji
10 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 250 000 zł – 512 669 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowego plotera do grawerowania i ciecia laserowego dla Gminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Maliniu

Zamawiający Gminny Zakład Aktywności Zawodowej w Maliniu (Malinie, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowego plotera do grawerowania i ciecia laserowego dla Gminnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Trodat Polska Sp. z. o.o. Wartość umowy: 250 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
250 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 października 2024

    Termin ofert: 31 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 listopada 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Trodat Polska Sp. z. o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 250 000,00 zł (umowę zawarto 15 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 250 000,00 zł do 512 669,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Zakład Aktywności Zawodowej w Maliniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180287507

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Malinie, 214

1.5.2.)Miejscowość

Malinie

1.5.3.)Kod pocztowy

39-331

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

017 774 3750

1.5.8.)Numer faksu

017 7743752

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zaz@tuszownarodowy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gzaz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63e03982-20dd-42f6-8e51-71a6b3f3308b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Rehabilitacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego plotera do grawerowania i ciecia laserowego dla Gminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Maliniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-63e03982-20dd-42f6-8e51-71a6b3f3308b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00598986

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00555168/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa fabrycznie nowego plotera do grawerowania i cięcia laserowego dla Gminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Maliniu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00560594

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271-1.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

250000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego plotera do grawerowania i cięcia laserowego dla Gminnego Zakładu Aktywności Zawodowej w Maliniu

4.5.3.)Główny kod CPV

30232140-7 - Plotery

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

512669,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Trodat Polska Sp. z. o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

015511538

7.3.3)Ulica

Marywilska 22

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-228

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30232140-7Plotery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →