Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
AZART s.c Jan Kwiatkowski· Chełmmała firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: AZART s.c Seweryn Kwiatkowski , Piotr Kwiatkowski , Paweł Kwiatkowski

Wartość umowy
389 318 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2024
Okres realizacji
15 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 389 318 zł – 463 710 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużona gwarancja na materiały zabudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Rejowiec Fabryczny

Zamawiający Gmina Rejowiec Fabryczny (Rejowiec Fabryczny, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Rejowiec Fabryczny”, wybierając ofertę wykonawcy AZART s.c Jan Kwiatkowski. Wartość umowy: 389 318 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Rejowiec FabrycznyRejowiec Fabryczny, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 18 listopada 2024
Wartość umowy
389 318 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: AZART s.c Jan Kwiatkowski (Chełm), wspólnie z: AZART s.c Seweryn Kwiatkowski , Piotr Kwiatkowski , Paweł Kwiatkowski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 389 318,00 zł (umowę zawarto 13 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 389 318,00 zł do 463 710,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail