Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Bożena Stachura Zakład Pogrzebowy "Znicz"· Chełmnomikrofirma
Cena wybranej oferty
28 674 zł
Umowa zawarta
29 października 2024
Okres realizacji
od 30 października 2024 do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 28 674 zł – 58 320 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Ilość usług przewozu zwłok40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi prokuratorskiego przewozu zwłok na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Toruniu i prokuratur rejonowych okręgu toruńskiego.

Zamawiający Prokuratura Okręgowa w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi prokuratorskiego przewozu zwłok na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Toruniu i…”, wybierając ofertę wykonawcy Bożena Stachura Zakład Pogrzebowy "Znicz". Cena wybranej oferty: 28 674 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Prokuratura Okręgowa w ToruniuToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 14 listopada 2024
Cena wybranej oferty
28 674 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bożena Stachura Zakład Pogrzebowy "Znicz" (Chełmno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 28 674,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 28 674,00 zł do 58 320,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 30 października 2024 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail