Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
588 315 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    35 278 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    439 148 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    113 889 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry jakościowe40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wykroi termoplastycznych, złotych znaczników i ustników z filtrem na potrzeby Zakładu Radioterapii COZL.

Zamawiający Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wykroi termoplastycznych, złotych znaczników i ustników z filtrem na potrzeby…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 588 315 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z DukliLublin, Lubelskieopublikowano 14 listopada 2024
Łączna wartość umów
588 315 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 października 2024

    Termin ofert: 18 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 listopada 2024

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPH Import-Export STANLEY Sp. z o.o. (część 1); ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k. (część 2); FULL-MED Jakub Sidorowicz (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 588 314,82 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431219360

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

K. Jaczewskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-090

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@cozl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cozl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/989662

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wykroi termoplastycznych, złotych znaczników i ustników z filtrem na potrzeby Zakładu Radioterapii COZL.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d88dff9e-7d06-48fd-86ad-dbd153eaabb6

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00594119

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00065920/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.35 Sprzęt i akcesoria dla potrzeb Zakładu Radioterapii

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00537202

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

COZL/DZP/MBK/3412/TP-134/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

597710,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33151000-3 - Urządzenia i wyroby do radioterapii

4.5.5.)Wartość części

44550,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33151000-3 - Urządzenia i wyroby do radioterapii

4.5.5.)Wartość części

439160,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

33151000-3 - Urządzenia i wyroby do radioterapii

4.5.5.)Wartość części

114000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35277,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35277,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35277,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPH Import-Export STANLEY Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP7820006755

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35277,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

439148,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

439148,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

439148,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

439148,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

113888,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

113888,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

113888,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FULL-MED Jakub Sidorowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP7122150626

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

113888,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33151000-3Urządzenia i wyroby do radioterapii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →