Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
478 230 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Świadczenie usług konserwacji, napraw oraz pogotowia technicznego dźwigów firmy OTIS w budynku Centrum Dydaktycznego przy ul. Księcia Trojdena 2A, budynku Rektoratu przy ul. Żwirki i Wigury 61 w Warszawie
    Wartość umowy
    174 476 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Świadczenie usług konserwacji, napraw oraz pogotowia technicznego dźwigów firmy Schindler w budynku Apteki przy ul. Nielubowicza 5 oraz w budynkach Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego przy ul. Trojdena 2C-2G w Warszawie
    Wartość umowy
    248 651 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Świadczenie usług konserwacji, napraw oraz pogotowia technicznego dźwigów firmy Lift Service w budynkach przy ul. Litewskiej 14/14A/16 w Warszawie
    Wartość umowy
    55 104 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług konserwacji, naprawy i pogotowia technicznego dźwigów i innych urządzeń transportu bliskiego w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-107/2024

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług konserwacji, naprawy i pogotowia technicznego dźwigów i innych urządzeń…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 478 230 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 14 listopada 2024
Łączna wartość umów
478 230 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 września 2024

    Termin ofert: 15 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 listopada 2024

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OTIS Sp. z o.o. (część 1); SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. (część 2); Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 478 230,15 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail