Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
0 zł
Umowa zawarta
5 listopada 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 0 zł – 54 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena85%Upust cenowy5%Czas10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, zakupu i dostawy biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze

Zamawiający Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia (Zielonka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, zakupu i dostawy biletów na krajowe i…”, wybierając ofertę wykonawcy Business travel Club Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 0 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
0 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Business travel Club Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 0,03 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 0,03 zł do 54,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010153990

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Zielonka

1.5.3.)Kod pocztowy

05-220

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

witu@witu.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.witu.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/witu

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Instytut Badawczy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, zakupu i dostawy biletów na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-902146c0-91d6-4f0d-9968-02c4a04c5e52

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00593484

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00525601

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/25/24/D8/D12/16/003

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych na krajowe i zagraniczne przewozy lotnicze zgodnie ze zgłaszanymi przez Zamawiającego potrzebami, dotyczącymi liczby biletów, tras oraz miejsca i terminu podróży, w ramach podróży pracowników Zamawiającego, żołnierzy zawodowych lub osób nie będących pracownikami Zamawiającego wskazanych przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

60400000-2 - Usługi transportu lotniczego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Business travel Club Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 1230934793

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

369000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia publicznego: 24 miesiące od daty zawarcia Umowy lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację Umowy w zależności od tego, które ze zdarzeń wystąpi pierwsze.

Upust cenowy od ceny brutto biletu zagranicznego - 0,89%.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60400000-2Usługi transportu lotniczego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →