Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
32 400 zł
Umowa zawarta
12 listopada 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Koszt20%czas reakcji na usunięcie awarii (A)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa istniejącego samoobsługowego biura podawczego o dodatkowy moduł wraz z jego instalacją i serwisem”

Zamawiający Sąd Rejonowy w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa istniejącego samoobsługowego biura podawczego o dodatkowy moduł wraz z jego…”, wybierając ofertę wykonawcy BILBIRD S.A. Wartość umowy: 32 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w ZgierzuZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 13 listopada 2024
Wartość umowy
32 400 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 października 2024

    Termin ofert: 17 października 2024 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BILBIRD S.A. (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 32 400,00 zł (umowę zawarto 12 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail