Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
262 888 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    27 171 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Grzegorz Gros Usługi Ogrodniczo-Leśne· Rajskie
    Wartość umowy
    68 708 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 228 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    64 575 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 686 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 520 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Samodzielna realizacja zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie nowych i naprawa istniejących szlaków zrywkowych na terenie Nadleśnictwa Krasiczyn

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu (Przemyśl, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie nowych i naprawa istniejących szlaków zrywkowych na terenie Nadleśnictwa…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 262 888 zł. Złożono 21 ofert.

Łączna wartość umów
262 888 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów (części 1, 3); Grzegorz Gros Usługi Ogrodniczo-Leśne (część 2); Zakład Usługowo-Sprzętowy R-BUD Józef Raś (części 4, 6); 3D-Art Piotr Cielecki (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 262 887,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 21 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650017112

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

29 Listopada 12

1.5.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

37-700

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krasiczyn@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://krasiczyn.krosno.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_krasiczyn

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie nowych i naprawa istniejących szlaków zrywkowych na terenie Nadleśnictwa Krasiczyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d3560d1-315f-48c8-ae9d-3031f998602d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00579481

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00510818

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZG.270.1.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

260280,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa istniejących szlaków zrywkowych w leśnictwach Cisowa i Krzeczkowa

Zakres prac obejmuje:

Leśnictwo Cisowa
- Naprawę istniejących szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne - 1800,00 m2;
- Ułożenie płyt drogowych betonowych 3,0*1,5 na szlakach - 27,00 m2 wraz z podciąganiem płyt sprzętem mechanicznym na miejsce wbudowania.

Leśnictwo Krzeczkowa
- Naprawę istniejących szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne - 240,00 m2;
- Ułożenie płyt drogowych betonowych 3,0*1,5 na szlakach - 45,00 m2 wraz z podciąganiem płyt sprzętem mechanicznym na miejsce wbudowania;
- Kopanie rowu drogowego - 150,00 mb.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór kosztorysu ofertowego, który stanowi załącznik
nr 2.1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

23440,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie nowych i naprawa istniejących szlaków zrywkowych w leśnictwie Kupna
Zakres prac obejmuje:

- Wykonanie nowych szlaków zrywkowych (szlak stokowy) poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką, karczunek pni. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 2257,5 m3;
- Naprawę istniejących szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 12.300,00 m2;
- Ułożenie płyt drogowych betonowych 3,0*1,5 na szlakach – 54,00m2 wraz z podciąganiem płyt sprzętem mechanicznym na miejsce wbudowania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór kosztorysu ofertowego, który stanowi załącznik
nr 2.2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

70720,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie nowych i naprawa istniejących szlaków zrywkowych w leśnictwie Olszany
Zakres prac obejmuje:

- Naprawę istniejących szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 600,00 m2;
- Wykonanie nowych szlaków zrywkowych (szlak stokowy) poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką, karczunek pni. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 225,00 m3;
- Wykonanie nowych szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparka lub spycharką , karczunek pni. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 300,00 m2;
- Ułożenie płyt drogowych betonowych 3,0*1,5 na szlakach – 126,00m2 wraz z podciąganiem płyt sprzętem mechanicznym na miejsce wbudowania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór kosztorysu ofertowego, który stanowi załącznik
nr 2.3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

34870,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie nowych i naprawa istniejących szlaków zrywkowych w leśnictwie Rokszyce
Zakres prac obejmuje:

- Naprawę istniejących szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 1.500,00 m2;
- Wykonanie nowych szlaków zrywkowych (szlak stokowy) poprzez wyrównanie terenu koparka lub spycharką, karczunek pni. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 900,00 m3;
- Wykonanie nowych szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką, karczunek pni. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 3.000,00 m2;
- Ułożenie płyt drogowych betonowych 3,0*1,5 na szlakach – 157,5m2 wraz z podciąganiem płyt sprzętem mechanicznym na miejsce wbudowania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór kosztorysu ofertowego, który stanowi załącznik
nr 2.4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

60800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa istniejących szlaków zrywkowych w leśnictwie Bełwin

Zakres prac obejmuje:

- Naprawę istniejących szlaków zrywkowych poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 1.500,00 m2
- Ułożenie płyt drogowych betonowych 3,0*1,5 na szlakach – 135,00m2 wraz z podciąganiem płyt sprzętem mechanicznym na miejsce wbudowania.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór kosztorysu ofertowego, który stanowi załącznik
nr 2.5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

34450,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie nowego szlaku zrywkowego w leśnictwie Korytniki
Zakres prac obejmuje:

Wykonanie nowych szlaków zrywkowych (szlak stokowy) poprzez wyrównanie terenu koparką lub spycharką, karczunek pni. Szlaki powinny być zabezpieczone przed erozyjnym działaniem wody poprzez odpowiednie spadki poprzeczne – 3000,00 m3

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór kosztorysu ofertowego, który stanowi załącznik
nr 2.6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

36000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27170,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28351,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27170,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7951963753

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27170,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68707,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

81850,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68707,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grzegorz Gros Usługi Ogrodniczo-Leśne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6881233168

7.3.4)Miejscowość

Rajskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68707,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38228,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45184,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38228,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7951963753

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38228,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64575,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80749,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64575,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowo-Sprzętowy R-BUD Józef Raś

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6841045760

7.3.4)Miejscowość

Rzepnik

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64575,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34686,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40620,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34686,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3D-Art Piotr Cielecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952543450

7.3.4)Miejscowość

Wola Krzywiecka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34686,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40590,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29520,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowo-Sprzętowy R-BUD Józef Raś

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6841045760

7.3.4)Miejscowość

Rzepnik

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krasiczyn zs. w Przemyślu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 262 888 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Transportowo Drogowy Jolanta Oleksów (Przemyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.