Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
523 769 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zad. nr 1 – Dostawa surowic do aglutynacji szkiełkowej bakterii Salmonella i Shigella – 12 poz. asortymentowych w różnych ilościach
    Wartość umowy
    22 191 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zad. nr 2 – Szczepy wzorcowe do kontroli wewnątrzlaboratoryjnej w aparacie Vitek2 Compact – 4 poz. asortymentowe w różnych ilościach
    Wartość umowy
    8100 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zad. nr 3 – Dostawa materiałów do badań mikrobiologicznych (krążków antybiotykowych, krążków diagnostycznych, suchych podłoży i testów lateksowych) – 80 poz. asortymentowe w różnych ilościach
    Wartość umowy
    21 411 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Zad. nr 4 – Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT- PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0 (bioMerieux Polska Sp. z o.o.) – 5 poz. asortymentowych w różnych ilo
    Wartość umowy
    472 068 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5Zad. nr 5 – Dostawa odczynników do badań z analityki ogólnej i hematologii – 9 poz. asortymentowych w różnych ilościach
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy odczynników, szybkich testów diagnostycznych oraz materiałów i podłoży mikrobiologicznych do wykonywania badań laboratoryjnych

Zamawiający Wojewódzki Szpital im. Św.ojca Pio w Przemyślu (Przemyśl, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy odczynników, szybkich testów diagnostycznych oraz materiałów i podłoży…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 523 769 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Wojewódzki Szpital im. Św.ojca Pio w PrzemyśluPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 4 listopada 2024
Łączna wartość umów
523 769 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 września 2024

    Termin ofert: 13 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 listopada 2024

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: „GRASO" ZENON SOBIECKI z siedzibą : 83-200 Starogard Gdański, Krąg 4A (część 1); Argenta Sp. z o. o., ul. Polska 114, 60-401 Poznań (części 2, 3); bioMérieux Polska Sp. z o.o., ul. Gen. Józefa Zajączka 9, 01-518 Warszawa (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 523 769,38 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000314684

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Monte Cassino 18

1.5.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

37-700

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

166775063

1.5.8.)Numer faksu

166775064

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@wszp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://wszp.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://wszp.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy odczynników, szybkich testów diagnostycznych oraz materiałów i podłoży mikrobiologicznych do wykonywania badań laboratoryjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d544ce78-46da-4b3f-8617-c389647a3269

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00576809

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00082749/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawy odczynników, szybkich testów diagnostycznych oraz materiałów i podłoży mikrobiologicznych do wykonywania badań laboratoryjnych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00484511

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/41/TP2/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

509678,58 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. nr 1 – Dostawa surowic do aglutynacji szkiełkowej bakterii Salmonella i Shigella – 12 poz. asortymentowych w różnych ilościach

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

25158,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. nr 2 – Szczepy wzorcowe do kontroli wewnątrzlaboratoryjnej w aparacie Vitek2 Compact – 4 poz. asortymentowe w różnych ilościach

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

9469,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. nr 3 – Dostawa materiałów do badań mikrobiologicznych (krążków antybiotykowych, krążków diagnostycznych, suchych podłoży i testów lateksowych) – 80 poz. asortymentowe w różnych ilościach

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

22556,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. nr 4 – Zestawy diagnostyczne zawierające testy do wykrywania drobnoustrojów wywołujących zakażenia przy wykorzystaniu metody RT- PCR w systemie BioFire/FilmArray 2.0 (bioMerieux Polska Sp. z o.o.) – 5 poz. asortymentowych w różnych ilościach

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

472845,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. nr 5 – Dostawa odczynników do badań z analityki ogólnej i hematologii – 9 poz. asortymentowych w różnych ilościach

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

21008,39 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22190,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22190,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22190,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„GRASO" ZENON SOBIECKI z siedzibą : 83-200 Starogard Gdański, Krąg 4A,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5920202348

7.3.3)Ulica

Krąg 4A,

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22190,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-09 do 2026-10-08

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o. o., ul. Polska 114, 60-401 Poznań,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2026-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21410,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21410,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21410,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Argenta Sp. z o. o., ul. Polska 114, 60-401 Poznań,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811011656

7.3.3)Ulica

Polska 114

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-401

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21410,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2026-09-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

472068,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

472068,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

472068,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

bioMérieux Polska Sp. z o.o., ul. Gen. Józefa Zajączka 9, 01-518 Warszawa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270203342

7.3.3)Ulica

ul. Gen. Józefa Zajączka 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-518

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

472068,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-01 do 2025-09-30

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zad. nr 5 zostało unieważnione z powodu braku ofert

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 167 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 082 zł1 296 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 022 144 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 082 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 296 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital im. Św.ojca Pio w Przemyślu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 523 769 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „GRASO" ZENON SOBIECKI z siedzibą : 83-200 Starogard Gdański, Krąg 4A, (Starogard Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.