Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Budowa sieci wodociągowej w m. Giżyce, budowa studni pomiarowych ze zdalnym odczytem, wraz z wymianą hydrantów na terenie Gminy Iłów’’

Zamawiający Gmina Iłów (Iłów, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Budowa sieci wodociągowej w m. Giżyce, budowa studni pomiarowych ze zdalnym odczytem,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina IłówIłów, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 4 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 048 042 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA IŁÓW

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015661

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Płocka 2

1.4.2.)Miejscowość

Iłów

1.4.3.)Kod pocztowy

96-520

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

242675080

1.4.8.)Numer faksu

242675081

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ilow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ilow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f4a6de86-3388-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00576287

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-11-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00385467

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa sieci wodociągowej w m. Giżyce, budowa studni pomiarowych ze zdalnym odczytem, wraz z wymianą hydrantów na terenie Gminy Iłów’’

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja roboty budowlanej obejmująca:
1.Budowa odcinka sieci wodociągowej rozdzielczej ⌀ 110 PE
w miejscowości Giżyce gm. Iłów obejmująca działki nr ew. DZ. NR 67, 55, 46/6 OBR. 0016 Giżyce, jedn. ew. 142803_2 gm. Iłów. Celem budowy wodociągu jest doprowadzenie wody do przyległych budynków i działek budowlanych. Źródłem wody dla projektowanej inwestycji będzie istniejąca w działce nr ew. 67 oraz nr ew. 46/6 obr.0016 sieć wodociągowa z rur ⌀ 110 PE. Zakres robót budowlanych obejmuje:
a. wytyczenie trasy wodociągowej,
b. wykonanie wykopów,
c. ułożenie projektowanej sieci (w przedmiotowym zakresie) w wykopach wraz z ułożeniem taśmy sygnalizacyjno-ostrzegawczej i elementów towarzyszących, przejść pod ciekami wodnymi, drogami,
d. wykonanie uzbrojenia sieci wodociągowej- hydranty przeciwpożarowe z zasuwą,
c. odkrywka wodociągu w węźle nr (W1 i W8 ) i połączenie projektowanego i istn. wodociągu
e. zasypywanie wykopów wraz z zagęszczeniem gruntu,
f. przywrócenie terenu do należytego stanu (dokonanie wymiany gruntu w niezbędnym zakresie , zagęszczenie i odtworzenie nawierzchni do stanu pierwotnego).

2. Wymiana 200 hydrantów zgodnie z zakresem robót określonych przedmiarem, zainstalowanych w istniejącej sieci wodociągowej na terenie gminy Iłów, których lokalizacja zostanie wskazana przez zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia.
3. Budowa studni pomiarowych ze zdalnym odczytem na istniejącej sieci wodociągowej w ilości 8 sztuk. Budowa studni pomiarowych zostanie zrealizowana zgodnie z opisem technicznym stanowiącym załącznik do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

42131160-5 - Hydranty

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2024-08-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych"BANGO" Spółka Jawna, Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszak, Wojciech Nowicki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

610147107

4.3.4.)Miejscowość

Brochocinek

4.3.5.)Kod pocztowy

09-410

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

2312400 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2024/BZP 00475432/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2024-10-31

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zmiana terminu realizacji zamówienia została przewidziana w dokumentach zamówienia i jest konieczna z uwagi na nieprzewidziane przez Zamawiającego na etapie projektowania wstrzymywanie robót przez właścicieli gruntów, przez które przebiega wodociąg, w którym instalowane są hydranty.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmiana terminu realizacji zamówienia została przewidziana w dokumentach zamówienia i jest konieczna z uwagi na nieprzewidziane przez Zamawiającego na etapie projektowania wstrzymywanie robót przez właścicieli gruntów, przez które przebiega wodociąg, w którym instalowane są hydranty.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 048 042 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 623 zł3 185 111 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 828 488 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 623 zł
Mediana
1 048 042 zł
Górny kwartyl
3 185 111 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Iłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iłów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.