Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 960 zł
Umowa zawarta
15 października 2024
Okres realizacji
do 10 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 156 960 zł – 273 060 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na oprawy LED20%Okres gwarancji na roboty montażowe20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja istniejącego oświetlenia ulicznego w miejscowości Lutocin, Siemcichy, Swojęcin, Parlin

Zamawiający Gmina Lutocin (Lutocin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja istniejącego oświetlenia ulicznego w miejscowości Lutocin, Siemcichy,…”, wybierając ofertę wykonawcy Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Wartość umowy: 156 960 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina LutocinLutocin, Mazowieckieopublikowano 4 listopada 2024
Wartość umowy
156 960 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Energa Oświetlenie Sp. z o.o. (Sopot), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 959,50 zł (umowę zawarto 15 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 156 959,50 zł do 273 060,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LUTOCIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378261

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Poniatowskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Lutocin

1.5.3.)Kod pocztowy

09-317

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.7.)Numer telefonu

023 6581001

1.5.8.)Numer faksu

023 6581002

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminalutocin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lutocin

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61eb017d-3623-4d6d-89a3-b6498de7d7f7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja istniejącego oświetlenia ulicznego w miejscowości Lutocin, Siemcichy, Swojęcin, Parlin

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-61eb017d-3623-4d6d-89a3-b6498de7d7f7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00575908

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00505655

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FIN.271.3.6.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

149398,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego oświetlenia ulicznego w miejscowości Lutocin, Siemcichy, Swojęcin, Parlin.
Zadanie dofinansowane z budżetu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach Programu: „Modernizacja oświetlenia” – Program 2024 – OA – 2.
Przedmiotem zamówienia jest dobór opraw, demontaż i utylizacja energochłonnych opraw, dostawa i montaż 183 sztuk opraw energooszczędnych LED. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w pkt. 3 SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

156959,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

273060,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

156959,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Energa Oświetlenie Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5851232055

7.3.3)Ulica

Artura Grottgera 7

7.3.4)Miejscowość

Sopot

7.3.5)Kod pocztowy

81-809

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

156959,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lutocin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lutocin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 156 960 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Energa Oświetlenie Sp. z o.o. (Sopot). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.