Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pomaski Małe

Zamawiający Gmina Szelków (Stary Szelków, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pomaski Małe”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzelkówStary Szelków, Mazowieckieopublikowano 30 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZELKÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668373

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

39

1.4.2.)Miejscowość

Stary Szelków

1.4.3.)Kod pocztowy

06-220

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.7.)Numer telefonu

297176001

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@szelkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.szelkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26bff0a5-1eaf-4011-8390-902a3e7e262a

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00572451

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00420100

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pomaski Małe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Pomaski Małe”


Zadanie obejmuje przebudowę drogi gminnej w miejscowości Pomaski Małe na odcinku 800,00 m, realizowane w ramach dofinansowania ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.
Zakres zamówienia obejmuje:
• roboty pomiarowe,
• obustronne ścięcie poboczy na szerokości 1,00 metra,
• wykop koryta głęb. 20 cm pod poszerzenie jezdni,
• wykonanie podbudowy zasadniczej gr. 20 cm z mieszanki kruszywa łamanego na poszerzeniu jezdni,
• oczyszczenie istniejącej powierzchni bitumicznej i skropienie emulsją asfaltową przed ułożeniem warstwy wyrównawczej,
• warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego gr. 4 cm na szerokości 4,6 metra,
• oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową powierzchni bitumicznej przed ułożeniem warstwy ścieralnej,
• warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 4 cm na szerokości 4,5 metra,
• obustronne umocnienie poboczy kruszywem łamanym gr. 8 cm na szerokości 0,75 metra (strona prawa i lewa).

Szczegółowy zakres zamówienia, zawierający zakres wszystkich robót do wykonania w ramach zamówienia, zawieraj przedmiar robót załączony do SWZ.
Organizacja robót, właściwych zabezpieczeń na czas prowadzonych robót, obsługa geodezyjna (o ile będzie wymagana), dozór materiałów, urządzeń i sprzętu należy do obowiązków wykonawcy.

3.9.)Główny kod CPV

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-10-11

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DROGI I MOSTY - Jan Kaczmarczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5680001394

4.3.3.)Ulica

Kacice 76

4.3.4.)Miejscowość

Pułtusk

4.3.5.)Kod pocztowy

06-100

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

464646,46 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00477778/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

464646,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233123-7Roboty budowlane w zakresie dróg po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
635 266 zł
Próbka: 863 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 094 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 922 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 094 zł
Mediana
635 266 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szelków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stary Szelków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233123-7 (Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.