Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2024 r.
Zamawiający Gmina Trawniki (Trawniki, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2024 r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 855 460 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
05 czerwca 2024
Termin ofert: 20 czerwca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 lipca 2024
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
28 października 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA TRAWNIKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019840 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 605 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Trawniki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-044 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | trawniki@trawniki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://trawniki.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-dfde775b-2263-11ef-a500-1a0072d5d2bd |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00567563 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-10-28 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00353434 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2024 r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2024 r. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in | 2.1. Wykonanie oświetlenia przy drodze gminnej nr 105810 L w Siostrzytowie (IV etap) Zadanie nie obejmuje realizacji całości dokumentacji szczegóły w załączniku nr 1 do SWZ. 2.2. Wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowości Biskupice: 2.2.1 – Biskupice, ul. Ogrodowa, droga wewnętrzna, dz. 2789, 2.2.2 – Biskupice, ul. Cmentarna, droga wewnętrzna, dz. 2805/2, 2.2.3 – Biskupice, ul. Rynek, droga powiatowa nr 2118 L, dz. 2805/3 i 2829, 2.2.4 – Biskupice, ul. Rynek, droga powiatowa nr 2119 L, dz. 2811 i 2829, 2.3.5 – Biskupice, ul. Piłsudskiego, droga gminna nr 123021, dz. 2176 i 2173, Zadanie obejmuje demontaż lamp hybrydowych znajdujących się na ul. Piłsudskiego wraz z podstawami oraz ich ponowny montaż w miejscu wskazanym przez zamawiającego (wraz z uruchomieniem) na terenie gminy Trawniki. 2.3.6 – Biskupice, ul. Polna, droga wewnętrzna, dz. 1084/1, 2.3.7 – Biskupice, ul. Wiejska, droga wewnętrzna, dz. 2900, 2.3.8 – Biskupice, droga wewnętrzna, działka nr 529. Realizacja zadań zgodnie z dokumentacją. 2.3. Wykonanie oświetlenia przy drodze gminnej nr 105724L w Siostrzytowie (I etap). Zadanie nie obejmuje realizacji całości dokumentacji szczegóły w załączniku nr 1 do SWZ. 2.4. Wykonanie oświetlenia przy drodze na działce ew. nr 1135 w Trawnikach. Realizacja zadania zgodnie z dokumentacją. Uwaga. Przy realizacji wszystkich odcinków należy uwzględnić pełną obsługę geodezyjną tzn. wytyczenie oraz inwentaryzację powykonawczą. Szczegóły dotyczące realizacji ww. zadań określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ który obejmuje: 1) opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ, 2) dokumentacje projektowe: 1) plik o nazwie „Dokumentacja_Siostrzytów_etap_IV.zip”. 2) plik o nazwie „Dokumentacja_Biskupice.zip”. 3) plik o nazwie „Dokumentacja_Siostrzytów.zip”. 4) plik o nazwie „Dokumentacja_Trawniki.zip”. 3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, 4) przedmiary robót. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego 45000000-7 - Roboty budowlane 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-07-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 125 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Elekrtro-Pol Wiesław Policha Kompleksowe Usługi Elektryczne |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7131765385 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Fajsławice |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 241080,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00415300/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-09-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 241080,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).