Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 641 zł
Umowa zawarta
15 października 2024
Okres realizacji
28 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres realizacji zamówienia20%Okres rękojmi za wady20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odnowienie oznakowania poziomego na drogach zarządzanych przez Zarząd Powiatu w Siedlcach.

Zamawiający Powiat Siedlecki (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Odnowienie oznakowania poziomego na drogach zarządzanych przez Zarząd Powiatu w Siedlcach”, wybierając ofertę wykonawcy Saferoad Services Sp. z o.o. Wartość umowy: 255 641 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat SiedleckiSiedlce, Mazowieckieopublikowano 25 października 2024
Wartość umowy
255 641 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Saferoad Services Sp. z o.o. (Włocławek), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 641,03 zł (umowę zawarto 15 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 28 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Siedlecki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711581653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piłsudskiego 40

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

akaliszuk@powiatsiedlecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatsiedlecki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatsiedlecki.logintrade.net/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odnowienie oznakowania poziomego na drogach zarządzanych przez Zarząd Powiatu w Siedlcach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19e8e5b8-b6d2-435a-99af-41a8983b3a2e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00564782

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00022501/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.33 Odnowienie oznakowania poziomego na drogach zarządzanych przez Zarząd Powiatu w Siedlcach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00504992

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO.272.62.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

212000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia objęte jest wykonanie robót budowlanych polegających na odnowieniu oznakowania poziomego grubowarstwowego jezdni masą chemoutwardzalną (linii białych w ilości ok. 2 641 m2 oraz linii czerwonych wibracyjnych w ilości ok. 9 m2) na drogach zarządzanych przez Zarząd Powiatu w Siedlcach.
Zakres robót określają w szczególności:
• Przedmiar robót,
• Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Szczegółowy zakres robót określają: wykaz dróg, na których należy wykonać odnowienie oznakowania poziomego na drogach zarządzanych przez Zarząd Powiatu w Siedlcach, poglądowa mapa, przedmiar robót (dołączony jako element pomocniczy) oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik nr 1
do specyfikacji warunków zamówienia.
Zamawiający dysponuje Stałymi Organizacjami Ruchu dla wyznaczonych do odnowienia oznakowania poziomego odcinków dróg w wersji papierowej – (do wglądu w siedzibie Zamawiającego).
Założone ilości odnowienia oznakowania poziomego mogą ulec zmianie, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na etapie przygotowania dokumentów przetargowych nie można było przewidzieć.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

255641,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

255641,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

255641,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Saferoad Services Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8670012216

7.3.3)Ulica

ul. Komunalna

7.3.4)Miejscowość

Włocławek

7.3.5)Kod pocztowy

87-800

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie części robót w zakresie oznakowania poziomego grubowarstwowego. Podwykonawca na etapie postępowania nie jest znany.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

255641,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 316 211 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
342 475 zł4 132 247 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 789 772 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
342 475 zł
Mediana
1 316 211 zł
Górny kwartyl
4 132 247 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.