Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa dróg na terenie gminy Przasnysz- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Lisiogóra i Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Krępa

Zamawiający Gmina Przasnysz (Przasnysz, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa dróg na terenie gminy Przasnysz- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PrzasnyszPrzasnysz, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 25 października 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZASNYSZ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667830

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. św. Stanisława Kostki 5

1.4.2.)Miejscowość

Przasnysz

1.4.3.)Kod pocztowy

06-300

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugprzasnysz@przasnysz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przasnysz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-651a6e34-c58f-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00563749

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-10-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00094952

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa dróg na terenie gminy Przasnysz- Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Lisiogóra i Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Krępa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Krępa" na odcinku o długości 0,075 km.
Zakres zamówienia obejmuje m.in :
1) roboty przygotowawcze,
2) podbudowa,
3) nawierzchnia z kostki brukowej betonowej (kolor czerwony lub inny uzgodniony z Zamawiającym) z krawężnikiem betonowym,
4) obustronne pobocza z kruszywa łamanego,
5) wykonanie oznakowania,
6) oświetlenie uliczne o zasilaniu hybrydowym (solarno - wiatrowym), zgodnie z projektem budowlanym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegółowe zasady oraz warunki realizacji zamówienia określono w następujących dokumentach, stanowiących załączniki do SWZ:
1) Projekt budowlany: branża drogowa i elektryczna (w zakresie m. Stara Krępa);
2) Przedmiar robót (w zakresie przebudowy drogi w m. Stara Krępa);
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (branża drogowa i elektryczna) (w zakresie przebudowy drogi w m. Stara Krępa);
4) Projekt stałej organizacji ruchu (w zakresie przebudowy drogi w m. Stara Krępa).

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-04-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-05-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ADpol Usługi Remontowo-Budowlano-Dekarskie Adam Koziatek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

761-136-21-38

4.3.4.)Miejscowość

Rzodkiewnica 20

4.3.5.)Kod pocztowy

06-333

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

104628,67 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00284906/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-06-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

106915,58 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Wynagrodzenie umowne było wynagrodzeniem kosztorysowym. W związku z koniecznością wykonania robót, które były nieprzewidziane sporządzony został pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą protokół konieczności. Na podstawie kosztorysu powykonawczego wzrosła wartość umowy, a także aneksem przesunięto termin realizacji tej części zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 185 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 000 zł1 603 669 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 273 669 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 000 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 603 669 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przasnysz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przasnysz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.