Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
319 609 zł
Umowa zawarta
25 września 2024
Okres realizacji
do 29 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 319 609 zł – 379 277 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont strażnicy OSP Celiny w Gminie Ożarowice

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Celinach (Celiny, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont strażnicy OSP Celiny w Gminie Ożarowice”, wybierając ofertę wykonawcy HAKKON Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 319 609 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Ochotnicza Straż Pożarna w CelinachCeliny, Śląskieopublikowano 24 października 2024
Cena wybranej oferty
319 609 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2024

    Termin ofert: 27 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HAKKON Sp. z o.o. (Czeladź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 319 609,08 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 319 609,08 zł do 379 276,92 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W CELINACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276920005

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Męczenników 23

1.5.2.)Miejscowość

Celiny

1.5.3.)Kod pocztowy

42-625

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

slawomir.ochman@ecoenconsult.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ozarowice.pl/Ochotnicza_Straz_Pozarna/OSP_Celiny/84/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a498e552-4551-4080-8d84-6ad9e015a8c4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont strażnicy OSP Celiny w Gminie Ożarowice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a498e552-4551-4080-8d84-6ad9e015a8c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00562888

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00454759

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

315831,68 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w przedmiocie zadania „Remont strażnicy OSP Celiny w Gminie Ożarowice”, w tym

a) Remont toalet; b) Remont zaplecza socjalnego; c) Remont sali szkoleń; d) Remont klatki schodowej. 2) Przedmiot zamówienia oraz warunki jego realizacji określają szczegółowo: a) dokumentacja projektowa; b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót; c) przedmiar; d) projektowane postanowienia umowy. 3) Przedmiar ma charakter pomocniczy, co oznacza, że Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych w nim nieuwzględnionych, które są niezbędne do wykonania zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia, zasadami wiedzy technicznej i należytą starannością. 4) Jeżeli w dokumentach zamówienia zostały wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, charakteryzujące produkty, materiały, rozwiązania lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, producenta, lub normy oraz inne odniesienia, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 lub ust. 3 ustawy, należy traktować je jako przykładowe, natomiast Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych. Za równoważne uważa się materiały, urządzenia lub rozwiązania o parametrach nie gorszych od wymaganych, a jeżeli parametry minimalne nie zostały określone, należy przez to rozumieć materiały, urządzenia lub rozwiązania o parametrach zbliżonych, nadające się do zapotrzebowanego zastosowania, w tym pod względem tożsamości funkcji, rodzaju i jakości materiałów oraz danych technicznych. 5) Zamawiający nie wymaga składania przedmiotowych środków dowodowych. 6) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. 8) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442110-1 - Malowanie budynków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319609,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

379276,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319609,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HAKKON Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6252462884

7.3.3)Ulica

Dehnelów 40/16

7.3.4)Miejscowość

Czeladź

7.3.5)Kod pocztowy

41-250

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319609,09 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-29

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Celinach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Celiny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 319 609 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HAKKON Sp. z o.o. (Czeladź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.