Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość wybranych ofert
261 912 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywne dostawy konserw rybnych: Paprykarz rybny - 1300 kg Sałatka rybna – 1300 kg
    Cena wybranej oferty
    28 665 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa konserw mięsnych: Przysmak śniadaniowy – 1300 kg Pasztet drobiowy – 400 kg
    Wartość umowy
    21 315 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywna dostawa cukru: Cukier biały kryształ – 12000 kg
    Wartość umowy
    38 760 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Sukcesywna dostawa herbaty i kawy: Herbata czarna granulowana – 400 kg Kawa zbożowa – 250 kg Napój herbaciany – 400 kg
    Wartość umowy
    8939 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 999 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Sukcesywna dostawa produktów sojowych: Granulat sojowy – 600 kg Kostka sojowa – 750 kg Kotlety sojowe a`la schabowe – 80 kg
    Cena wybranej oferty
    14 927 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Sukcesywna dostawa zup i sosów: Żurek w proszku – 900 kg Sos grzybowa w proszku – 600 kg Bulion drobiowy – 2500 kg
    Wartość umowy
    12 725 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Sukcesywna dostawa produktów konserwowych i gotowych: Koncentrat pomidorowy 30% – 4000 kg Groszek konserwowy – 900 kg Fasolka konserwowa szparagowa – 600 kg Sałatka obiadowa szwedzka w opakowaniach do 4 kg – 1500 kg Leczo pieczarkowe – 2000
    Wartość umowy
    53 383 zł
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 9Sukcesywna dostawa przetworów owocowych: Marmolada w opakowaniach do 15 kg – 6000 kg Dżem w opakowaniach do 15 kg – 6000 kg
    Wartość umowy
    49 200 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych różnych asortymentów na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 9 części

Zamawiający Zakład Karny w Raciborzu (Racibórz, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych różnych asortymentów na potrzeby Zakładu Karnego w…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 261 912 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w RaciborzuRacibórz, Śląskie (powiat Raciborski →)opublikowano 24 października 2024
Łączna wartość ofert
261 912 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Healthy Food MD sp . z o.o. (część 1); Healthy Food MD sp. z o.o. (część 2); Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego (część 3); Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn (części 4, 5, 6, 7) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 261 912,31 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Raciborzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Eichendorffa 14

1.5.2.)Miejscowość

Racibórz

1.5.3.)Kod pocztowy

47-400

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48324539600

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_raciborz@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cecf940-8538-4c54-81d9-547814b68b9d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych różnych asortymentów na potrzeby Zakładu Karnego w Raciborzu z podziałem na 9 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0cecf940-8538-4c54-81d9-547814b68b9d

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00561491

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00232567/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.5 Art. spożywcze

różne (przyprawy, herbata, kawa, konserwy, przetwory))

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00460318

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKw.2232.4.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

208297,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy konserw rybnych:

Paprykarz rybny - 1300 kg
Sałatka rybna – 1300 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15243000-3 - Przetwory z ryb

4.5.5.)Wartość części

25152,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II:
Sukcesywna dostawa konserw mięsnych:
Przysmak śniadaniowy – 1300 kg
Pasztet drobiowy – 400 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.5.)Wartość części

10542,74 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III:
Sukcesywna dostawa cukru:
Cukier biały kryształ – 12000 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15831000-2 - Cukier

4.5.5.)Wartość części

36457,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa herbaty i kawy:
Herbata czarna granulowana – 400 kg
Kawa zbożowa – 250 kg
Napój herbaciany – 400 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15863000-5 - Herbata

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15861000-1 - Kawa

4.5.5.)Wartość części

8896,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa przypraw różnych:
Kwasek cytrynowy – 6 kg
Papryka słodka mielona – 80 kg
Ziele angielskie – 20 kg
Pieprz czarny mielony – 100 kg
Koperek suszony – 80 kg
Liść laurowy – 10 kg
Majeranek – 10 kg
Nać pietruszki suszona – 50 kg
Przyprawa uniwersalna(warzywna) w proszku – 600 kg
Przyprawa do zup w płynie – 3500 kg
Ocet spirytusowy 10% - 800 l
Musztarda – 800 kg
Sól jadalna (jodowana) – 3000 kg
Bułka tarta – 550 kg
Czosnek mielony – 40 kg
Zioła prowansalskie – 25 kg
Cynamon mielony (sproszkowany cynamon) – 100 kg
Przyprawa do bigosu – 50 kg
Budyń śmietankowy/waniliowy bez cukru – 500 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.5.)Wartość części

33951,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI:
Sukcesywna dostawa produktów sojowych:
Granulat sojowy – 600 kg
Kostka sojowa – 750 kg
Kotlety sojowe a`la schabowe – 80 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.5.)Wartość części

9535,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII:
Sukcesywna dostawa zup i sosów:
Żurek w proszku – 900 kg
Sos grzybowa w proszku – 600 kg
Bulion drobiowy – 2500 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15891000-0 - Zupy i buliony

4.5.5.)Wartość części

19710,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów konserwowych i gotowych:
Koncentrat pomidorowy 30% – 4000 kg
Groszek konserwowy – 900 kg
Fasolka konserwowa szparagowa – 600 kg
Sałatka obiadowa szwedzka w opakowaniach do 4 kg – 1500 kg
Leczo pieczarkowe – 2000 kg
Pasztet sojowy naturalny (pasta sojowa) – 60 kg
Paprykarz warzywny – 60 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.5.)Wartość części

33445,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IX:
Sukcesywna dostawa przetworów owocowych:
Marmolada w opakowaniach do 15 kg – 6000 kg
Dżem w opakowaniach do 15 kg – 6000 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

4.5.5.)Wartość części

30604,86 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28665,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

208297,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28665,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Healthy Food MD sp . z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6972345089

7.3.3)Ulica

55 Pułku Piechoty 34

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.5)Kod pocztowy

64-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

286658 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-18

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21315,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23096 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21315 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Healthy Food MD sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6972345089

7.3.3)Ulica

55 Pułku Piechoty

7.3.4)Miejscowość

Leszno

7.3.5)Kod pocztowy

64-100

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21315,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-18

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38760 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38760 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5420200211

7.3.3)Ulica

Handlowa 4

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-399

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-18

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8938,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26069 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8938,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8938,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33998,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144546,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33998,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33998,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14926,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19043,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14926,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14923,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-18

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12725 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12725 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12725 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych DORO Dorota Doberstajn

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

7.3.3)Ulica

Młyńska 30

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12725 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-31

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53383,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

106639,8 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53383,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H. GRACJA Jolanta Zdunek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8321110558

7.3.3)Ulica

A. Mickiewicza 13

7.3.4)Miejscowość

Siemkowice

7.3.5)Kod pocztowy

98-354

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53383,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-18

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

196560,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H. GRACJA Jolanta Zdunek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8321110558

7.3.3)Ulica

A. Mickiewicza 13

7.3.4)Miejscowość

Siemkowice

7.3.5)Kod pocztowy

98-354

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-03-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Raciborzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Racibórz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 261 912 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15243000-3 (Przetwory z ryb). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Healthy Food MD sp . z o.o. (Leszno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.