Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
190 000 zł
Umowa zawarta
21 października 2024
Okres realizacji
do 10 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 190 000 zł – 383 990 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA I

Zamawiający Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla…”, wybierając ofertę wykonawcy "Wiedza" Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych Grażyna Klimczak. Wartość umowy: 190 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 21 października 2024
Wartość umowy
190 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "Wiedza" Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych Grażyna Klimczak (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 190 000,00 zł (umowę zawarto 21 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 190 000,00 zł do 383 990,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail