ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostarczanie dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. oleju napędowego w ilości 120 000 l i gazu propan w ilości 25 000 l

Zamawiający Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (Toniszewo, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostarczanie dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. oleju…”. Termin składania ofert minął 29 października 2024, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 366 550 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
29 października 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin rozliczenia40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 października 2024

    Termin ofert: 29 października 2024 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    17 grudnia 2024

    3 oferty2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin rozliczenia 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostarczanie dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. oleju napędowego w ilości 120 000 l i gazu propan w ilości 25 000 l.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIĘDZYGMINNE SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570881401

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

31

1.5.2.)Miejscowość

Toniszewo

1.5.3.)Kod pocztowy

62-104

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@msok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.msok.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostarczanie dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. oleju napędowego w ilości 120 000 l i gazu propan w
ilości 25 000 l

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-07d2cc81-123c-4a85-9e95-bef2f952de40

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00554602

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00025654/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostarczanie dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. w Toniszewie gm. Wągrowiec oleju napędowego w ilości 120 000 l i gazu propan w ilości 25 000 l

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07d2cc81-123c-4a85-9e95-bef2f952de40

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

wymagania opisane w załączniku nr 4 do SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PZP.271.8.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na kilka części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin rozliczenia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.6.)Główny kod CPV

09120000-6 - Paliwa gazowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin rozliczenia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące:
1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – nie stawia się wymagań.
2) Kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie obrotu paliwami ciekłymi i/lub gazowymi wymagane przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. – Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 716) lub równoważne uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie obrotu paliwami.
Ocena potwierdzenia spełniania warunku zostanie dokonana przez Zamawiającego na podstawie złożonego oświadczenia wg wzoru załącznika Nr 2 do SWZ oraz koncesji, na zasadzie spełnia/nie spełnia.
3) Zdolności technicznej lub zawodowej dotyczącej potencjału technicznego.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują co najmniej jednym pojazdem – autocysterną do transportu paliw płynnych i/lub gazowych (odpowiednio do części oferty ) posiadającym aktualne badania i zaświadczenie uprawniające do transportu ww. paliw.
Spełnianie warunku zostanie ocenione na podstawie złożonego oświadczenia wg wzoru załącznika nr 2 do SWZ, na zasadzie spełnia/nie spełnia.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-10-29 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-10-29 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2024-11-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
366 550 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 898 zł751 773 zł
Rozstęp międzykwartylowy
517 875 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 898 zł
Mediana
366 550 zł
Górny kwartyl
751 773 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 29.10.2024, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toniszewo.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.