Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
257 325 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    49 275 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 425 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    175 200 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 425 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na przyjęcie osoby bezdomnej do miejsca świadczenia usługi schronienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia w schronisku dla bezdomnych osób skierowanych przez GOPS w Szemudzie z podziałem na części zamówienia

Zamawiający Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie (Szemud, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia w schronisku dla…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 257 325 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
257 325 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Stowarzyszenie na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących „Od nowa …” (części 1, 2, 4); Stowarzyszenie Edukatorów i Terapeutów „Zaczarowani” (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 257 325,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZEMUDZIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191374324

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Samorządowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Szemud

1.5.3.)Kod pocztowy

84-217

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

(58) 739 76 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@gops.szemud.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gops.szemud.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0e82009-21fb-48cd-9c07-9c1865e46260

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia w schronisku dla bezdomnych osób skierowanych przez GOPS w Szemudzie z podziałem na części zamówienia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b0e82009-21fb-48cd-9c07-9c1865e46260

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00554139

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00471761/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia w schronisku dla bezdomnych osób skierowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie z podziałem na części zamówienia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00479747

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS.241.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie całodobowego schronienia bezdomnym osobom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie. 2. Część nr 1 zamówienia

„Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia w schronisku dla bezdomnych osób (mężczyzn) skierowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie – część nr 1” . 1) Przedmiotem zamówienia jest udzielenie całodobowego schronienia (7 dni w tygodniu) wraz z całodziennym wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych (przez 7 dni w tygodniu) bezdomnym mężczyznom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie (zwany GOPS Szemud), 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1. do SWZ projekt umowy wraz z załącznikami do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

64922,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie całodobowego schronienia bezdomnym osobom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie 2. Część nr 2 zamówienia

„Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia w schronisku dla bezdomnych osób (kobiet) skierowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie – część nr 2” . 1) Przedmiotem zamówienia jest udzielenie całodobowego schronienia (7 dni w tygodniu) wraz z całodziennym wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych (przez 7 dni w tygodniu) bezdomnym kobietom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie (zwany GOPS Szemud), 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.2. do SWZ projekt umowy wraz z załącznikami do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

21640,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie całodobowego schronienia bezdomnym osobom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie. 2. Część nr 3 zamówienia

„Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi w schronisku dla bezdomnych osób (mężczyzn) skierowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie – część nr 3” . 1) Przedmiotem umowy jest udzielenie całodobowego schronienia wraz z usługami opiekuńczymi (7 dni w tygodniu) oraz z całodziennym wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych (przez 7 dni w tygodniu) bezdomnym mężczyznom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie (zwany GOPS Szemud), 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.3. do SWZ projekt umowy wraz z załącznikami do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

176660,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie całodobowego schronienia bezdomnym osobom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie. 2. Część nr 4 zamówienia

„Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi w schronisku dla bezdomnych osób (kobiet) skierowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie – część nr 4” . 1) Przedmiotem umowy jest udzielenie całodobowego schronienia wraz z usługami opiekuńczymi (7 dni w tygodniu) oraz z całodziennym wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych (przez 7 dni w tygodniu) bezdomnym kobietom skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie (zwany GOPS Szemud), 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.4. do SWZ projekt umowy wraz z załącznikami do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

4.5.5.)Wartość części

18067,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49275,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63400,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49275,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stowarzyszenie na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących „Od nowa …”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5783109973

7.3.3)Ulica

ul. Nowodworska 49

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49275,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16425,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21133,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16425,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stowarzyszenie na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących „Od nowa …”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5783109973

7.3.3)Ulica

ul. Nowodworska 49

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16425,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

175200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stowarzyszenie Edukatorów i Terapeutów „Zaczarowani”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5842736626

7.3.3)Ulica

ul. Koziorożca 8/1

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-299

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16425,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16425,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16425,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stowarzyszenie na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących „Od nowa …”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5783109973

7.3.3)Ulica

ul. Nowodworska 49

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16425,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85311000-2Usługi opieki społecznej obejmujące…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
255 870 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
164 036 zł648 227 zł
Rozstęp międzykwartylowy
484 192 zł
Źródło próbki
CPV 85311000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
164 036 zł
Mediana
255 870 zł
Górny kwartyl
648 227 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szemudzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szemud.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 257 325 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85311000-2 (Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stowarzyszenie na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących „Od nowa …” (Elbląg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.