Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
256 357 zł
Umowa zawarta
14 października 2024
Okres realizacji
do 16 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 256 357 zł – 676 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Dodatkowe kina10%Większy zasięg spotów na platformach VOD20%Większa liczba emisji spotu na ekranach LCD30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Emisja filmów w związku z 20-leciem Funduszy Europejskich na Mazowszu.

Zamawiający Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Emisja filmów w związku z 20-leciem Funduszy Europejskich na Mazowszu”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Reklamowa dsk sp. z o.o. Wartość umowy: 256 357 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów UnijnychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 października 2024
Wartość umowy
256 357 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Reklamowa dsk sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 256 356,60 zł (umowę zawarto 14 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 256 356,60 zł do 676 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140944971

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Inflancka 4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-189

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225422000

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.wazbinska@mazowia.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mazowia.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63552283-6905-43fe-a291-5662a25e9b2c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Emisja filmów w związku z 20-leciem Funduszy Europejskich na Mazowszu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-63552283-6905-43fe-a291-5662a25e9b2c

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00550513

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Mazowsza

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00480724

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.331-1-42/24.U.WIPFE

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

720050,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest emisja filmów na temat projektów realizowanych z Funduszy Europejskich dla Mazowsza w związku z 20-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

92122000-2 - Usługi dystrybucji filmów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

256356,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

676500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

256356,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamowa dsk sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222637580

7.3.3)Ulica

Niedźwiedzia 10

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-737

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

256356,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92122000-2Usługi dystrybucji filmów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 256 357 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92122000-2 (Usługi dystrybucji filmów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Reklamowa dsk sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.