Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
404 609 zł
Umowa zawarta
7 października 2024
Okres realizacji
55 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja zaleceń WOMP w budynkach nr 1 i 6, ul. Narutowicza 10a w Szczecinie.

Zamawiający 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja zaleceń WOMP w budynkach nr 1 i 6, ul. Narutowicza 10a w Szczecinie”, wybierając ofertę wykonawcy Hydrosan Piotr Lewandowski. Wartość umowy: 404 609 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: 15 Wojskowy Oddział GospodarczySzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 16 października 2024
Wartość umowy
404 609 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydrosan Piotr Lewandowski (Przecław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 404 609,20 zł (umowę zawarto 7 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 55 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320987895

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Narutowicza

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-231

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

e.zianowicz@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.15wog.wp.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja zaleceń WOMP w budynkach nr 1 i 6, ul. Narutowicza 10a w Szczecinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-193b31e3-c0db-4ad7-afee-6e8e336f5b88

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00549416

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00517799

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Realizacja zaleceń WOMP w budynku nr 6, ul. Narutowicza 10A, Szczecin stanowiła:
- 5 cz postępowania, wszczętego pod nr 22-ZP-RB-07-24/102. Ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00422883/01 z dnia 2024-07-22.
Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, zgodnie z Ogłoszeniem o wyniku nr 2024/BZP 00455642/01 z dnia 2024-08-13 oraz
- 5 cz postępowania, wszczętego pod nr 29-ZP-RB-08-24/118 Ogłoszenie o zamówieniu pod nr 2024/BZP 00461380/01 z dnia 2024-08-19.
Postępowanie unieważnione -art. 255 ust 1 ustawy Pzp, w dniu 03.09.2024 r.
Realizacja zaleceń WOMP w budynku nr 1, ul. Narutowicza 10A, Szczecin stanowiła:
- 1 cz postępowania, wszczętego pod nr 29-ZP-RB-08-24/118 publikująca Ogłoszenie o zamówieniu w BZP pod nr 2024/BZP 00461380/01 z dnia 2024-08-19.
Postępowanie unieważnione - art. 255 ust 1 ustawy Pzp, w dniu 03.09.2024 r.
Zamawiający wszczynając postępowanie z wolnej ręki nie dokonuje istotnych zmian w pierwotnych warunkach zamówienia.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-b8ab26f5-88cd-44c6-8521-3d233ac185f9

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

36-ZP-RB-09-24/143

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

287686,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis, zakres i sposób wykonania oraz cechy techniczne i jakość przedmiotu zamówienia związanego z realizacją zaleceń WOMP w budynku nr 1, ul. Narutowicza 10a w Szczecinie znajduje się w STWiORB, Przedmiarze robót i wzorze umowy, odpowiednio dla 1 części postepowania.
Szczegółowy opis, zakres i sposób wykonania oraz cechy techniczne i jakość przedmiotu zamówienia związanego z realizacją zaleceń WOMP w budynku nr 6, ul. Narutowicza 10a w Szczecinie znajduje się w STWiORB, Przedmiarze robót i wzorze umowy, odpowiednio dla 2 części postępowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

404609,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

404609,20

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hydrosan Piotr Lewandowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512634203

7.3.3)Ulica

Warzymice 15G

7.3.4)Miejscowość

Przecław

7.3.5)Kod pocztowy

72-005

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

404609,2 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

55 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

W ramach zamówienia zamawiający zawarł umowy w zakresie:
Część 1 pn. Realizacja zaleceń WOMP w budynku nr 1, ul. Narutowicza 10a, Szczecin. na kwotę 271419,20 zł brutto
oraz
Część 2 pn. Realizacja zaleceń WOMP w budynku nr 6, ul. Narutowicza 10a, Szczecin, na kwotę 133 190,00 zł brutto.
Łączna wartość umów to kwota 404 609,20 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

15 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 404 609 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hydrosan Piotr Lewandowski (Przecław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.