ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

SPRZĄTANIE budynku Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO oraz kina KRESKA usytuowanego w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24

Zamawiający Studio Filmów Rysunkowych (Bielsko-Biała, Śląskie) prowadził postępowanie „SPRZĄTANIE budynku Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO oraz kina KRESKA…”. Termin składania ofert minął 25 października 2024, 11:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Studio Filmów RysunkowychBielsko-Biała, Śląskieopublikowano 14 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
25 października 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 października 2024

    Termin ofert: 25 października 2024 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    02 grudnia 2024

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: SPRZĄTANIE budynku Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO oraz kina KRESKA usytuowanego w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail