Remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Jastrząb
Zamawiający Gmina Jastrząb (Jastrząb, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Jastrząb”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 317 225 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
26 kwietnia 2024
Termin ofert: 13 maja 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 czerwca 2024
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
11 października 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Jastrząb |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670223741 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Niepodległości 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jastrząb |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-502 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 486284860 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@jastrzab.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | ugjastrzab.bip.org.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0b99c490-0151-11ef-885b-8267c0608453 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00541506 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-10-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00302847 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Jastrząb |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Jastrząb. Realizacja zadania obejmuje remont pomieszczeń w świetlicy wiejskiej w miejscowości Jastrząb oraz zakup klimatyzatorów. Zakres robót przewidywanych w ramach remontu to m.in.: wymiana podłogi na płytki w sali głównej oraz w pomieszczeniach gospodarczych, remont sceny służącej do występów podczas spotkań integracyjnych wraz z kurtyną, wyremontowanie łazienek wraz z urządzeniami sanitarnymi i armaturą, wymiana drzwi do kabin toaletowych oraz drzwi wejściowych do toalety itp. Celem prowadzonego remontu jest poprawa standardu obiektu, oraz stworzenie wielokierunkowych możliwości wykorzystania remontowanych pomieszczeń. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne 45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne 45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych 45410000-4 - Tynkowanie 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów 45431100-8 - Kładzenie terakoty 45431200-9 - Kładzenie glazury 45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych 45442100-8 - Roboty malarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-06-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | EM-BUD Michał Milczarczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 260676368 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Pułaskiego 31/21 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Skarżysko-Kamienna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-110 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 226000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00385896/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-09-20 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 226000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.