Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
639 917 zł
Umowa zawarta
24 września 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena95%Warunki ubezpieczenia5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Urzędu Miasta w Brzegu oraz członków ich rodzin na lata 2024 – 2026

Zamawiający Gmina Brzeg (Brzeg, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Urzędu Miasta w Brzegu oraz członków ich…”, wybierając ofertę wykonawcy Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 639 917 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BrzegBrzeg, Opolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 7 października 2024
Wartość umowy
639 917 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2024

    Termin ofert: 23 sierpnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 października 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 639 916,80 zł (umowę zawarto 24 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BRZEG

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412711

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Robotnicza 12

1.5.2.)Miejscowość

Brzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

49-300

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.7.)Numer telefonu

77 416 99 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@brzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.brzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=5b3d0cf7-e4dc-4391-b395-9307e9c73f42

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Urzędu Miasta w Brzegu oraz członków ich rodzin na lata 2024 – 2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01d43463-f6f9-4250-a2d1-fe402b7f89b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00532848

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00037648/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Urzędu Miasta w Brzegu oraz członków ich rodzin na lata 2024 – 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00448489

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-IV.271.1.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie:
Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników Urzędu Miasta w Brzegu oraz członków ich rodzin na lata 2024-2026

4.5.3.)Główny kod CPV

66511000-5 - Usługi ubezpieczeń na życie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

639916,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

639916,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

639916,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527-020-60-56

7.3.3)Ulica

Rondo Ignacego Daszyńskiego 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-843

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

639916,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzeg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 639 917 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66511000-5 (Usługi ubezpieczeń na życie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.