Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
730 146 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Lubartowie oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego - Szczegółowy zakres usług określony został w załą
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Łęcznej oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączni
    Wartość umowy
    15 392 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Puławach oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączn
    Wartość umowy
    56 345 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Tomaszowie Lubelskim oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony zost
    PHU „Awangarda” Ewelina Winiarska· Tomaszów Lubelski
    Wartość umowy
    26 338 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP we Włodawie oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego . Szczegółowy zakres usług określony został w załąc
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KMP w Zamościu oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączn
    Wartość umowy
    84 572 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla zatrzymanych regionalnego PDOZ Wydziału Konwojowego KWP w Lublinie . Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.7 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik
    Wartość umowy
    317 550 zł
    3 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia policjantów Samodzielnego Pododdziału Kontrterrostycznego Policji w Lublinie . Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.8 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym zał
    Wartość umowy
    229 950 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena95%Urozmaicenie posiłku5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ jak również policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego oraz policjantów Samodzielnego Pododdziału (...)

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ jak również policjantów skierowanych…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 730 146 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 4 października 2024
Łączna wartość umów
730 146 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 sierpnia 2024

    Termin ofert: 23 sierpnia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 października 2024

    1 oferta6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 6 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bar Gastronomiczny Maria Kotowicz w spadku Jarosław Kotowicz (część 2); Naprzód Catering sp. z o.o. (część 3); PHU „Awangarda” Ewelina Winiarska (część 4); Hotel Koronny sp. z o.o. (część 6) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 730 146,22 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430689052

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gabriela Narutowicza 73

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-019

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

47 811 53 71

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lu.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubelska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee2b0596-c252-475c-abfd-6b5e7e5bc210

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ jak również policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego oraz policjantów Samodzielnego Pododdziału (...)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee2b0596-c252-475c-abfd-6b5e7e5bc210

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00531967

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00031463/39/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.12 Zakup usługi wyżywienia dla osób zatrzymanych dla KWP w Lublinie oraz policjantów skierowanych do działań w cale zapewnienia ładu i porządku publicznego dla KWP w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00458207

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

66/1.3.12/24/SZP/U

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

836295,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Lubartowie oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego - Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

35949,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Łęcznej oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.2 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

24593,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Puławach oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.3 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

53692,13 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP w Tomaszowie Lubelskim oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.4 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

24593,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KPP we Włodawie oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego . Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.5 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

35949,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla osób zatrzymanych w PDOZ KMP w Zamościu oraz Policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego. Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.6 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

78532,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia dla zatrzymanych regionalnego PDOZ Wydziału Konwojowego KWP w Lublinie . Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.7 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

354861,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi żywienia policjantów Samodzielnego Pododdziału Kontrterrostycznego Policji w Lublinie . Szczegółowy zakres usług określony został w załączniku nr 1.8 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.)Wartość części

228125 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15392,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15392,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15392 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bar Gastronomiczny Maria Kotowicz w spadku Jarosław Kotowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

713-220-66-99

7.3.3)Ulica

Tysiąclecia 1

7.3.4)Miejscowość

Łęczna

7.3.5)Kod pocztowy

21-010

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15392 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56345 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56345 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56345 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Naprzód Catering sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

677-239-85-89

7.3.3)Ulica

Traktorowa 126 lok. 301

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

91-204

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56345 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26337,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26337,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26337,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU „Awangarda” Ewelina Winiarska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

813-269-08-82

7.3.3)Ulica

Lwowska 30

7.3.4)Miejscowość

Tomaszów Lubelski

7.3.5)Kod pocztowy

22-600

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26337,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84571,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84571,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84571,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel Koronny sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527-310-11-22

7.3.3)Ulica

Sokołowska 9/245

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-142

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84571,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

317550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

372300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

317550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Catering Kogucik Przemysław Gołębiowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

563-220-87-89

7.3.3)Ulica

Abramowicka 30

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-442

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

317550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

229950,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

245389,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

229950,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Kudaszewicz” Barbara Kudaszewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

826-139-11-33

7.3.3)Ulica

Wspólna 71

7.3.4)Miejscowość

Sulbiny

7.3.5)Kod pocztowy

08-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

229950,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 730 146 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bar Gastronomiczny Maria Kotowicz w spadku Jarosław Kotowicz (Łęczna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.