Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 000 zł
Umowa zawarta
1 października 2024
Okres realizacji
do 20 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%„Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządzenia”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Modernizacja gabinetów lekarskich (w trybie zaprojektuj-zbuduj)"

Zamawiający Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja gabinetów lekarskich (w trybie zaprojektuj-zbuduj)”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowa Usługowa Produkcyjna "Łoś-Bud". Wartość umowy: 57 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
57 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowa Usługowa Produkcyjna "Łoś-Bud" (Miejsce Piastowe), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 000,00 zł (umowę zawarto 1 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM REHABILITACJI ROLNIKÓW KASY ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370016916

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. ks. Jana Rąba 22

1.5.2.)Miejscowość

Iwonicz-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

38-440

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

664172782

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@crriwonicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.crriwonicz.sanatoria.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ec0e3553-0f78-40ae-95ef-fc7729e631a7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Modernizacja gabinetów lekarskich (w trybie zaprojektuj-zbuduj)"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ec0e3553-0f78-40ae-95ef-fc7729e631a7

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00531713

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00012876/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Modernizacja gabinetów lekarskich

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00486591

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

6/ZP/RB/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

36500 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu modernizacji istniejących gabinetów (gabinet lekarski i gabinet pielęgniarki oddziałowej) na poziomie wysokiego parteru w budynku CRR KRUS w Iwoniczu-Zdroju przy ul. Ks. Jana Rąba 22.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Przedmiot zamówienia składa się z dwóch etapów :
Etap I obejmuje :
1. Wykonanie dokumentacji dotyczącej specyfiki robót budowalnych (jeżeli jest wymagana przepisami prawa):
1) dokumentacji projektowej, składającej się w szczególności z:
a) projektu budowalnego – jeśli wymagane przepisami prawa
b) projektu technicznego,
c) projektu wykonawczego,
d) przedmiaru robót;
2) Informacji BIOZ;
3) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowalnych (STWiORB);
4) Kosztorysu inwestorskiego;
5) Projektów branżowych: instalacji elektrycznej, instalacji ppoż, .
2. Uzyskanie stosownych pozwoleń, zgód, opinii, decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót /jeżeli wynika to z przepisów prawa/.

Etap II: obejmuje : Wykonanie robót budowlanych w zakresie opisanym szczegółowo w Programie Funkcjonalno-Użytkowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowa Usługowa Produkcyjna "Łoś-Bud"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6841121656

7.3.3)Ulica

ks.H.Domino 67

7.3.4)Miejscowość

Miejsce Piastowe

7.3.5)Kod pocztowy

38-430

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-20

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45450000-6Roboty budowlane wykończeniowe, poz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iwonicz-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 57 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Handlowa Usługowa Produkcyjna "Łoś-Bud" (Miejsce Piastowe). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.