Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
879 341 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Endoproteza cementowa i bezcementowa stawu biodrowego - zgodnie z swz
    Wartość umowy
    580 284 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Elementy i implanty niezbędne do naprawy tkanek miękkich (bark) - zgodnie z swz
    Wartość umowy
    136 661 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Stabilizacja przezskórna z możliwością podania cementu przez śrubę - zgodnie z swz
    Wartość umowy
    116 262 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Odzież bezołowiowa ochronna przed promieniowaniem RTG oraz regał na odzież ochronną - zgodnie z swz
    Wartość umowy
    33 932 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Odzież i akcesoria ochronne przed promieniowaniem RTG - zgodnie z swz
    Wartość umowy
    12 202 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin uzupełnienia pakietu startowego40%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa endoprotez cementowych i bezcementowych stawu biodrowego, elementów i implantów niezbędnych do naprawy tkanek miękkich (...), w podziale na 5 części.

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa endoprotez cementowych i bezcementowych stawu biodrowego, elementów i implantów…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 879 341 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
879 341 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aesculap Chifa Sp. z o.o. (część 1); Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o. (część 2); Stryker Polska Sp. z o.o. (część 3); PASSADENA SYSTEMS Izabela Biernacka (części 4, 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 879 340,65 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000676708

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Terebelska 57-65

1.5.2.)Miejscowość

Biała Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

joanna.planda@szpitalbp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalbp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalbp.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa endoprotez cementowych i bezcementowych stawu biodrowego, elementów i implantów niezbędnych do naprawy tkanek miękkich (...), w podziale na 5 części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af69b852-592c-4eba-8c03-6b37d9ecdd7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00530613

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00040012/58/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.5 Implanty ortopedyczne i neurochirurgiczne

1.2.38 Wyroby/urządzenia niemedyczne wielorazowego użytku

1.2.86 Endoproteza cementowa i bezcementowa stawu biodrowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00440853

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.26.59.2024.JP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Endoproteza cementowa i bezcementowa stawu biodrowego - zgodnie z swz

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

578005,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Elementy i implanty niezbędne do naprawy tkanek miękkich (bark) - zgodnie z swz

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

125994,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stabilizacja przezskórna z możliwością podania cementu przez śrubę - zgodnie z swz

4.5.3.)Główny kod CPV

33183100-7 - Implanty ortopedyczne

4.5.5.)Wartość części

126900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odzież bezołowiowa ochronna przed promieniowaniem RTG oraz regał na odzież ochronną - zgodnie z swz

4.5.3.)Główny kod CPV

35113420-9 - Odzież do ochrony jądrowej i radiologicznej

4.5.5.)Wartość części

54009,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odzież i akcesoria ochronne przed promieniowaniem RTG - zgodnie z swz

4.5.3.)Główny kod CPV

35113420-9 - Odzież do ochrony jądrowej i radiologicznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192300-5 - Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów

4.5.5.)Wartość części

16063,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

580284,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

580284,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

580284,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7880008829

7.3.3)Ulica

ul. Tysiąclecia 14

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

580284,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136661,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136661,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136661,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272697561

7.3.3)Ulica

ul. Domaniewska 50

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136661,04 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

116262,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116262,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

116262,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stryker Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9520015337

7.3.3)Ulica

ul. Poleczki 35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-822

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

116262,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33932,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54009,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33932,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PASSADENA SYSTEMS Izabela Biernacka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7791951734

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-695

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33932,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12201,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12201,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12201,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Passadena Systems Izabela Biernacka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7791951734

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-695

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12201,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33183100-7Implanty ortopedyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 171 800 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
492 644 zł5 374 254 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 881 610 zł
Źródło próbki
CPV 33183100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
492 644 zł
Mediana
1 171 800 zł
Górny kwartyl
5 374 254 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 879 341 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33183100-7 (Implanty ortopedyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aesculap Chifa Sp. z o.o. (Nowy Tomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.