ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osława-Dąbrowa w celu dojazdu do gruntów rolnych”

Zamawiający Gmina Studzienice (Studzienice, Pomorskie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osława-Dąbrowa w celu dojazdu do gruntów rolnych”. Termin składania ofert minął 21 października 2024, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StudzieniceStudzienice, Pomorskieopublikowano 4 października 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 523 356 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
21 października 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres udzielonej gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osława-Dąbrowa w celu dojazdu do gruntów rolnych.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail