Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Sławomirem Ostrowskim prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Konserwacji Obiektów Zabytkowych Sławomir Ostrowski

Wartość umowy
723 627 zł
Umowa zawarta
30 września 2024
Okres realizacji
77 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont elewacji Muzeum Pałac Herbsta

Zamawiający Muzeum Sztuki w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont elewacji Muzeum Pałac Herbsta”, wybierając ofertę wykonawcy Justyną Kołodziejczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą INVESSA Justyna Kołodziejczyk. Wartość umowy: 723 627 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Muzeum Sztuki w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 2 października 2024
Wartość umowy
723 627 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Justyną Kołodziejczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą INVESSA Justyna Kołodziejczyk (Łódź), wspólnie z: Sławomirem Ostrowskim prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Konserwacji Obiektów Zabytkowych Sławomir Ostrowski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 723 627,14 zł (umowę zawarto 30 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 77 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Sztuki w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000277500

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Więckowskiego 36

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-734

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

muzeum@msl.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.msl.org.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://msl.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont elewacji Muzeum Pałac Herbsta

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc704a38-2ed2-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00526521

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00081955/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont elewacji Muzeum Pałac Herbsta

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00386806

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Podstawa prawna: art. 214 ust. 1 pkt 7 w związku z art. 305 pkt. 1 ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wszczętym w dniu 18.04.2023 r. o sygnaturze AG.271.03.2023 pn. Przebudowa Budynku H, Muzeum Sztuki w Łodzi przy ul. Więckowskiego 36, prowadzonym w trybie podstawowym, Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/BZP 00181881/01 z dnia 18.04.2023 r. możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu robót budowlanych podobnych do robót objętych zamówieniem podstawowym tj. m.in. renowacja elewacji (renowacja stolarki okiennej), zgodnych z jego przedmiotem, do kwoty netto 2 440 000,00 zł Wykonawcy, któremu zostało udzielone zamówienie podstawowe art. 214 ust. 1 pkt 7 w związku z art. 305 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AG.271.06.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

588314,75 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy zakres prac obejmuje dokumentacja projektowa – Załącznik nr 4 do zaproszenia

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

723627,14 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

723627,14 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Justyną Kołodziejczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą INVESSA Justyna Kołodziejczyk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Sławomirem Ostrowskim prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Konserwacji Obiektów Zabytkowych Sławomir Ostrowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

948-21-00-117

7.3.3)Ulica

Radwańska 50/5,

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-574

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

723627,14 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

77 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Sztuki w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 723 627 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Justyną Kołodziejczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą INVESSA Justyna Kołodziejczyk (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.