Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Grifols Polska· Warszawa
Wartość umowy
574 036 zł
Umowa zawarta
26 września 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa odczynników do badań serologicznych krwi wraz z dzierżawą analizatora.

Zamawiający Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.t. Dąbrowskiego S.A. (Puszczykowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa odczynników do badań serologicznych krwi wraz z dzierżawą analizatora”, wybierając ofertę wykonawcy Grifols Polska. Wartość umowy: 574 036 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
574 036 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 sierpnia 2024

    Termin ofert: 3 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 października 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Grifols Polska (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 574 036,20 zł (umowę zawarto 26 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. PROF. S.T. DĄBROWSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 634552438

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11

1.5.2.)Miejscowość

Puszczykowo

1.5.3.)Kod pocztowy

62-040

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalwpuszczykowie.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpitalpuszczykowo.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f7adbf2-1ea8-48dc-a284-02924e8c0e7f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa odczynników do badań serologicznych krwi wraz z dzierżawą analizatora.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2f7adbf2-1ea8-48dc-a284-02924e8c0e7f

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00525723

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-10-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00466212

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Szp.12/50/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

555519,36 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do badań serologicznych krwi wraz z dzierżawą analizatora.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) oraz Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
3. Warunki dostawy i odbioru przedmiotu zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33696100-6 - Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38434520-7 - Analizatory krwi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

574036,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

574036,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

574036,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grifols Polska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015643114

7.3.3)Ulica

Siedmiogrodzka 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-204

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

574036,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696100-6Odczynniki do klasyfikacji grupy kr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
608 014 zł
Próbka: 228 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 928 zł1 640 918 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 398 990 zł
Źródło próbki
CPV 33696· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
241 928 zł
Mediana
608 014 zł
Górny kwartyl
1 640 918 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.t. Dąbrowskiego S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Puszczykowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 574 036 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696100-6 (Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grifols Polska (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.