Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Agencja Ochrony Osób I Mienia Zubrzycki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Warszawa

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Zubrzycki Ochrona Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wartość umowy
1 742 172 zł
Umowa zawarta
30 września 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 742 172 zł – 1 960 620 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ŚWIADCZENIE USŁUGI CAŁODOBOWEJ, KOMPLEKSOWEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA NA RZECZ MAZOWIECKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO IM. JANA KIEPURY PRZEZ OKRES 36 MIESIĘCY”.

Zamawiający Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUGI CAŁODOBOWEJ, KOMPLEKSOWEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA NA RZECZ…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony Osób I Mienia Zubrzycki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 1 742 172 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana KiepuryWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 października 2024
Wartość umowy
1 742 172 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Agencja Ochrony Osób I Mienia Zubrzycki Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa), wspólnie z: Zubrzycki Ochrona Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 742 172,00 zł (umowę zawarto 30 września 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 1 742 172,00 zł do 1 960 620,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail